Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha sokáig nem szexelünk, vagy...

Ha sokáig nem szexelünk, vagy nincs tartós kapcsolatunk, az járhat valamilyen lelki gondokkal?

Figyelt kérdés
19 éves meleg srác vagyok, lassan két éve nem voltam senkivel, mert szexnél többet nem igazán szeretne senki. Tartós kapcsolatot sem találok. Szerintetek ez milyen negatív hatással lehet a mindennapjaimra? Vagy ennek semmi köze ahoz, hogy rossz passzban vagyok...?! Írjatok véleményt! Köszi!
2009. máj. 25. 09:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

igen, járhat lelki gondokkal, hiszen magányosnak, elhagyatottnak érzed magad.

Minden szingli rossz passzban van, és elég sűrűn,mert úgy érzik, hogy nem kellenek senkinek.

Én férjnél vagyok, de nekem is szoktak lenni ilyen gondjaim, holott nem hanyagol el a férjem.


Nem szabad ilyenekre gondolni, mert felemészt.

Biztos, hogy van, akinek kellesz, csak el kell járni ismerkedni, nem kell rögtön kapcsolatba lépni a másik féllel, mert ha azt látják, hogy egyből kapható vagy mindenre, nem fognak hosszabb távra gondolkodni.

2009. máj. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%

És ha lányokkal próbálkoznál? Köztük sokkal több olyat találnál, akik tartós kapcsolatra - lelkire és testire egyaránt - vágyakoznak és képesek is rá.

Én úgy tudom - szociológiai felmérések alapján - hogy a melegeknek életük során több száz partnerük van és a túlnyomó többségük nem társra vágyik, csak szexpartnerre.

Éppen emiatt azokban az országokban, ahol törvényileg lehetővé tették a homoszexuálisok házasságkötését, csak elvétve éltek a lehetőséggel, mivel nem képesek a hűségre a legtöbben.

2009. máj. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%
Előző vagyok: ja, és még valami: egy pszichiáter tanárom azt mondta, hogy homoszexualitásért felelős gént nem találtak, ezért felelős hormont sem, tehát nem tekinthető sem betegségnek, sem született rendellenességnek, hanem tisztán pszichikai okai vannak, hogy valaki a saját neme felé fordul. Pl. anyuka kisgyermekkorában megalázta - pl. bevizeléskor durván leszidta, stb.
2009. máj. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%

Láss világot, próbáld ki nőkkel:)

És lám, kapásból menni fog... Ne buzulj, heterulj:D

Ne csodálkozz, hogy a homik nem keresnek komolyat... Amekkora atrocitások érik a fejeteket, mi bunkó heterók miatt, hogy inkább háttérbe vonultok, nagy örömömre:D

-ReapeR-23/F

2009. máj. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
még valami: tehát éppen a fentiek miatt lehet, hogy elegendő lenne pszichiáterrel kezeltetni magad és feldolgozni az ezt kiváltó okokat, aztán élhetnél te is boldog házasságban egy gyönyörű nővel, aki szeret és hűséges hozzád :-)
2009. máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%

Jó, én pszichológusként had mondjam azt, hogy ne akarjatok már egy meleg srácot nőkre rábeszélni, mert csak összezavarjátok szegényt.

Nyilvánvaló, hogy eszébe sem jut nőkkel próbálkozni, merthogy nem a nők izgatják, nem ők vonzzák, ennyi.

Van nekem nem egy meleg paciensem, és tudom, hogy bizony nehéz a mai meleg világban állandó komoly partnert találni, de azért sztem 19 évesen ne add fel. És azt s etartom túl nagy problémának, ha 19 évesen inkább az egyéjszakás kalandokba mész bele, hiszen mikor ha nem most? Majd 50 évesen meg visszasírod a tizenéves korszakodat, hát gondolj bele, ez az amikro leginkább váltogatják a fiatalok a partnerüket, és én nem gondolom, hogy ez rossz lenne, ez egy tapasztalatszerzési folyamat, én őszintén szólva azt furcsálom inkább aki 19 évesen hűde komoly, életre szóló kapcsolatot akar, most függetlenül attól, hogy meleg vagy sem. Ne viccelj, erre még abszolút ráérsz sztem ...

És azt s ehiszem, hogy ne találnál partnert, ahog ytudom van pár meleg ismerkedőhely, tehát ez sem lehet probléma. Tizenévesek pedig olyanok valóban, túl komolyra nyilván nem gondolják ... de ez így természetes.

2009. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%

sőt, most olvasom, két éve ???

ne viccelj, a te korodban két év az baromi sok!

Nos igen, bizony lehet negatív hatással a közérzetedre természetesen, de szintén őszinte vagyok, ha azt mondom, én még ilyen fiatallal nem találkoztam aki 19 évesen élete szerelmét keresné, inkább a fordtottja szokott a gond lenni, amiért netán anyuci, apuci jön, hogy hát a gyermekük szinte naponta mással van. Nézd, én azt mondom ez 15-18-19 évesen talán evidens is.

2009. máj. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne akarhatna tartós kapcsolatot 19 évesen? Hányan vannak már 16-17 évesen is tartós kapcsolatban... Elég sokan. Nem futókalandot keres, hanem szerető társat.

Legnagyobb baromság, hogy próbálkozz meg nőkkel.

Én egy köztes megoldást javasolnék: járj el gyakran, sokféle helyre, legyél nyitott, barátkozó, ugyanakkor nem kell neked is olyan "egyéjszakás fiúnak" lenned. Ne csak klubokba menj, kérdezősködj meleg ismerősöktől, hogy hova jár még sok meleg, ami nem ilyen partihely. Meleg társkeresők, meleg portálok.


A lényeg: légy nyitott, élvezd az életet, majd rádtalál a szerelem!:)


(Szerintem azért vagy rossz passzban, mert nagyon görcsösen próbálkozol. Lazulj!)

2009. máj. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! :)

Én nem vagyok meleg, de ha van kedved beszélgetni, akkor vegyél fel msn-re: juliet00@live.com

Puszi

2009. máj. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Huh, hát nagyon jó kis válaszokat kaptam :) Köszönöm!

A lánnyal való próbálkozás már megvolt, de nem jött be.

Kalandozgatni meg nem igazán szeretnék, nem akarok olyan közömbössé válni, mint a legtöbb meleg, aki meglát valakit egy bárban és 2 perc múlva már a mosdóban döngetnek :S Ez nem az én világom, de szerintem ez nem is baj. Komoly kapcsolatot szeretnék és szerencsére már itthon tudják rólam, szóval azzal sem lenne gond :) Volt pár randim is, elég érdekes emberekkel taliztam... Az egyik pl. közölte, hogy nem akar tőlem komolyat, de egy szexben benne lenne... És sajnos a legtöbb férfi tényleg ilyen, szerintem... Nah mindegy, majd megoldódik, remélem... Azért várom még a tippeket, köszönöm!

2009. máj. 25. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!