Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ti honnan tudtátok, hogy mit...

Ti honnan tudtátok, hogy mit szeretnétek az életben?

Figyelt kérdés

Nem tudom mi a fenét szeretnék:(

Egyetem előtt állok...és nem tudom mit akartok...van egy "célom"...olyan szak amiből jó vagyok, de nem akarom igazán...Nem tudom mitől lennék boldog az életben...Mi az ami szeretnék lenni...

Ti mikor jöttetek rá?? És hogyan? Külső befolyások hatására? Vagy egyszer csak "megvilágosodtatok"?:)


2012. jan. 11. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Sok életcélom volt, ebből van ami ma is funkcionál, van ami összedőlt,van ami kiderült,hogy lehetetlen...
2012. jan. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Életcél-konzultáció. Pont ez az értelme.

[link]


Kicsit gagyi a weboldal, nekem nem tetszik, de voltam előadásukon, ami ingyenes volt (vagy valami 500 Ft) és nagyon érdekes a téma. Na mindegy, nem magyarázok, sasold meg az oldalt.

2012. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!