Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért vagyok ennyire parázós?...

Miért vagyok ennyire parázós? Ez már betegség?

Figyelt kérdés

Akármi van,mindig a legrosszabbra gondolok.Példák :

- kicsit fáj a fejem,már egyből arra gondolok,hogy agydaganatom van.

- most pl. nagyon hull a hó és félek,hogy akkora lesz,hogy ki sem tudunk menni majd a házból és teljesen ellep mindent.

- nyáron,hogyha nagy vihar van,akkor is ugyanez.

szóval minden helyzetnél a legrosszabbra gondolok és annyira bepánikolok,hogy le sem tudom írni. ez miért van? :/


2012. jan. 13. 15:48
 1/3 A kérdező kommentje:
és emellett még klausztrofóbiás is vagyok.
2012. jan. 13. 15:51
 2/3 anonim ***** válasza:
ne félj semmitöl hisz gyis itt a világ vége 2012-ben..
2012. jan. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

gondolj bele ,hogy mi az értelme a félelemnek, van hogy nem alaptalan, pl ha egy gepárd elől futsz ,persze h félsz


de ilyektől tartani azért baromság, mert nincs rá hatásod, ha nagy a hó nem tudod megcsinálni hogy ne legyen nagy, vagy ha vihar van akkor nem teheted meg hogy elmenjen


én pl úgy próbálom felfogni, hogy mostanában nagyon sok pattanás kijött rajtam ,hogy ez abban segít, hogy megtanuljam milyen az mikor nem akarsz senkinek sem megfelelni, hanem a saját életedet követed, nem állandóan magadat figyeled..és ha jön vmi rossz gondolat, csak azt csinálom "leszarlak,nem érdekelsz,menj innen" ..és sokkal jobb


ezek a dolgok úgy működnek hogy a fejedben változol meg, nem pedig a fizikai világban keresed a változást, hanem csak a gondolataid által. és érdekes mód ,ez dönti el h valaki vidám, boldog vagy szomorú,depressziós

2012. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!