Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Létezik hogy 2 énem van?

Létezik hogy 2 énem van?

Figyelt kérdés
Van olyan napom amikor szerény, kedves, visszafogott, zárkózott vagyok, meg van olyan is amikor nyílt, nagyszájú beszédes, felszabadult...nem tudom ezt összeegyeztetni semmivel, sráccal pl. összejönnék egyik nap az egyik 'énnel' aztán másnap meg tök más lennék...? elég nehéz lenne szerintem feldolgozni..ez most személyiség zavar? vagy csak egyszerűen van mikor valami elnyomja a személyiségem? vagy hogyan tudnám ezt a 2. felé orientálni? hogy mindíg olyan legyek?

2012. jan. 13. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

> ez most személyiség zavar?

Szerintem inkább csak hangulatingadozás.

2012. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hát akkor is, mit kezdjek vele?
2012. jan. 13. 20:49
 3/4 anonim ***** válasza:
dettó ez vagyok én is és ha kamasz vagy akkor ez még változik, ha nem akkor meg ikrek a horoszkópod. én most vok 14 és iker vagyok habár kvára nem hiszek az ilyen ezotériában de a jellemzés az kb 60-70%ban hasonlít rám.
2012. jan. 14. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok az iskolában szelíd, kedves kis ártattlan kislány(a tanárok szerint). És otthon előjön az igazi énem:)
2012. febr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!