Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Megváltoztam belülről, már...

Megváltoztam belülről, már félek a fiúkkal beszélni, közvetlen lenni, és egyre félénkebb vagyok. Hova tűnt a régi pasihódító énem?

Figyelt kérdés
Régen(egy éve) tapadtak rám a srácok...Nyáron szakítottam a barátommal fél éves kapcsolat után, és azt hittem kezdődik a jó kis szingli életem ami régen volt. Akárhova mentem mindig odajöttek a srácok, és elég sokan odavoltak értem...De a szakítás után minden megváltozott, nem ez következett be. Elmentem gólyatáborba sok jó reményt fűzve hozzá, és úgy jöttem haza ,hogy összetört az önbizalmam, alig foglalkoztak velem, és én egyre félénkebb lettem a fiúkkal szembe és egyre közvetettebb, csapongtam össze vissza és változtatgattam hogy milyen legyen a személyiségem. Azóta teljesen összetörtem, nem tudom mi van velem, nem találom saját magam.Alig merek fiúkkal beszélni, de persze vágyom rá, csak mégis valamitől félek. Mit tegyek? Tudtok valamit ajánlani,hogy mindez megszünjön, és újra "belevaló csaj" legyek?
2010. okt. 16. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Fugg attol is hogy milyen golyatabro, milyen szak. Lehet hogy a gimis osztalyodban joval tobb fiu volt mint lany, a szak ahova mentel meg lanyokban bovelkedik.

Az se mindegy hogy ki nem foglalkozott veled, a tobbi golya fele orientalodtal, vagy a felsobbevesekre probaltal hajtani.

De az is lehet hogy siman meghiztal azota...

2010. okt. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A gólyatáboros sztori alapján:

Nem egy összszokott osztályba kerültél, ahol nem te vagy a középpont. És ez volt a baj...

Fogadd el, hogy nem muszáj neked a középpontban lenni, mások is lehetnek fontosak. Ha tisztelsz más embereket, és nem vagy öntelt, akkor mindenki bírni fog, elhiheted! :)

2010. okt. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!