Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nem tudom magamat adni? Hogy...

Nem tudom magamat adni? Hogy változtassak ezen?

Figyelt kérdés

sokszor nem tudok őszinte választ adni mások kérdéseire vagy csak azt mondom 'nem tudom' meg ilyenek ,mert félek ,hogy csalódnának bennem ,mert nem tudok érdekes válaszokat adni..emiatt nem is tudok nagyon barátkozni, beszélgetni másokkal. segítsetek hogy győzzem le ezt a félelmet

15/L


2012. jan. 14. 12:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát először is el kéne hinned magadról, hogy nem vagy hülye, és ha nem is tudod a tuti választ, ha nem mondasz butaságot, soha senki nem fogja megmondani neked, hogy mi az adott témában az igazság.

Ha félsz, nem barátkoznak veled, ha nem félsz és megmondod amit gondolsz, a legrosszabb az lesz, hogy nem barátkoznak veled. Vagyis nincs semmi vesztenivalód, csak nyerhetsz. És ha őszinte vagy, nem kell azon járjon az eszed, hogy kinek mikor mit hazudtál.

2012. jan. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!