Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tud. Tok valami életcélt,...

Tud. Tok valami életcélt, eszmét, amiért meghalni is érdemes?

Figyelt kérdés
Ha lehet,kérlek indokoljátok is. A hülyézést inkább ne.

2012. jan. 15. 21:23
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

Most komolyan: melyik verzió a jobb/"szebb"?

1)Kinyírni magad csendben,úgy hogy semmi jót nem tettél az életedben és még a végén sem.

2) Legalább a végén csináltál valamit, és legalább akkor tettél valami jót....

Vélemények? (csak értelmeseket várok..)

2012. jan. 15. 22:25
 12/33 anonim ***** válasza:
57%

meghalni azért, hogy értelmesebb dolgokat nyomjanak a fejünkben, hogy az iskolában nem ilyen baromságokat tanuljunk mint ami most megy


hogy rálátást adjunk az embereknek arra a TÉNYRE, hogy a gondolataink irányítanak, ergo a vonzás törvénye az ami meghatározza életünket

hogy ne csak a legfőbb vezetők tudják az igazságot, lásd földönkívüli élet vagy akár az agy kiaknázatlan képességiről mennyi mindent lehetne ismerni, de ehelyett jön az hogy logaritmus x meg hogy mikor halt meg CXVI. Lajos, de most barátok között is, ki nem szarja le?!

18f

2012. jan. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Ja értem, te terrorista akarsz lenni.

Hát azt sajnos nem támogatom.

[link]

Ezt a képregénykönyvet olvasd el, és ökoterrorista lehetsz.

2012. jan. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:

A terrorista az túlzás :/

a [link] tetszett, érdekes oldal.2évig környezetvédelmet tanultam amúgy.

Egyéb ötletek?

2012. jan. 16. 07:50
 15/33 anonim ***** válasza:
Amiért az életemet adnám, az egy olyan tudományos áttörés, ami megoldaná
2012. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
* az emberek legsúlyosabb problémáit. Hamarabb ment az Enter, bocsi.
2012. jan. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
???
2012. jan. 25. 11:51
 18/33 anonim ***** válasza:

Eszmét semmiképpen. Az eszmék nem léteznek, nem kézzelfogható dolgok. Az eszmék emberi gondolatok, amelyek az emberi cselekvéseket vezérlik. Általában érdekeket fednek el vagy népszerűsítenek. Buta dolog eszmékért, vagyis hatalmi érdekekért meghalni.


Személyt esetleg, nagyon speciális esetben (pl. öreg vagyok, és a halálommal megmenthetem az unokám életét valamilyen szervátültetés révén)

2012. jan. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Célt az életedhez? Ide esetleg Madáchot tudok neked idézni:

„Mondottam ember: Küzdj, és bízva bízzál!

Ennyi az egész, amit tenned kell. Küzdeni, hogy jobb ember legyél, hogy hasznos tagja legyél a társadalomnak, hogy szellemileg gyarapodj, hogy boldog legyél és boldoggá tegyél másokat, hogy megtaláld a belső harmóniát, hogy megismerd magad, hogy megvalósítsd magad .. bármi. Ezeket ne várd, hogy megmondja neked más, az élet idővel majd rávezet a dolgokra.


Ezekért nem meghalni, hanem élni kell.

2012. márc. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim válasza:
menj el irakba zsoldosnak akkor értékelni fogod az éeltet ha egyáltalán vissza jössz
2012. jún. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!