Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak még rajtam kívül...

Vannak még rajtam kívül hasonlóan lúzerek, mint én?

Figyelt kérdés
Egy igazi lúzer vagyok. 29 éves nő, diplomával. Gyerekem nincs, párom sincs, lakásom nincs, szülőkkel élek még. Munkanélküli vagyok, ráadásul még enyhén szociális fóbiás is. Van még rajtam kívül valaki, aki ennyire lúzer, senki ember. Vagy csak én vagyok egyedül?
2012. jan. 17. 14:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

26 éves lány vagyok, diplomával, minimálbérrel... Otthon élek, párom, gyerekem nincs.

Megfelel? :P

Én amúgy nem érzem magam lúzernek, de a leírásod alapján, te annak tartasz, szóval, ha ez megnyugtat... :)

A "szociális fóbiás" nem tudom, hogy mit takar, így azt sem tudom megítélni, hogy az vagyok-e...

2012. jan. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ott van benned az egyedi, és valamiben biztosan tehetséges vagy. Lehetséges, hogy nem éppen abban, amiről a diplomád szól. Ki kellene deríteni, hogy mi miatt bizonytalanodtál el, és tréningezni "lúzerség" ellen. Esetleg barátok, és ismerősök is segíthetnek. De egy kapcsolat is elvihet a kívánt irányba.

Az, hogy lúzernek érzed magad, egy dolog. De nem vagy az. Tegyél meg mindent ellene!


Én buddhista vagyok. Van szép házam, családom és három örökbefogadott gyerekem. De tudom, hogy "az otthon nem egy hely, hanem egy érzés. Éned egy része, amit nem lehet elvenni tőled"...

2012. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

na ezt figyeld, parkourozom, izmos vagyok és jóképű, és gitározom ,szal egy csomó olyan hobbim van ami alapból növelné az ember önbizalmát, áhhh semmi, majdhogynem én vagyok a leginkább gátlásos ember az osztályba..

szociális fóbia jelen, fosul érzem magam a legtöbb ember között, csak kezesekkel vagyok jóban, barátnőm nincs és szarul megy a tanulás is

igaz én még csak 18 éves vagyok

2012. jan. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Öreg vagyok, beteg, csúnya, sovány, nem dolgozom és nem is akarok (segélyt se kérek, se semmi szart, nekem ne dirigáljon egyik mocsok hatalom se), nincs barátnőm, nincs gyerekem, van éppen egy lakásom, de utálok városban lakni. Szóval tipikus lúzer lennék, ha nem szarnék magasról erre az egész helyzetre és a világra. Elfogadtam magam ilyennek, amilyen vagyok, van egy fantasztikus barátom, vannak életcéljaim, vannak patronáltjaim a GYK-ról, és még újabb barátot is találok innen (úgy tűnik). Innen nézve a többi ember nyomorult rabszolga, és én sajnálom őket (és azokat, akik minden áron ezt a létet akarják). Ha az életmódom miatt meghalok pár év múlva, mert éhen halok, hát astala vista, baby, jön egy újabb élet, egy újabb kaland.
2012. jan. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

astala vista? :) (mármint: hasta la vista)


De ez is egy érdekes hozzáállás. Legalább jól érzed magad. :D

2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké zsoké, hastala vagy hasteli. :)

Aki akar, annak várom a privát levelét, hátha csak normál a létben impotens, egy másik félében jól is tudná magát érezni (nem feltétlen az enyémben).

Hastala Vista!

2012. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nem vagy az. Mit ér más vele hogy párja vagy gyereke van? kap egy kis szeretetet meg rengeteg stresszt, félelmet. Nincs lakásod? ugyan miből lenne, ha dolgoznál is a mai fizetésből öreg korodra gyűlne össze egy lakás ára. Rengetegen élnek a szüleikkel életük végéig mert így osztódik a rezsi, meg több segély is jár ha egy háztartásban többen élnek, na meg egy albérletet fenntartani egy fizetésből is nagyon-nagyon szűkösen lehet. Munkanélküliség nagyon nagy méreteket ölt manapság sajna ezzel nem vagy egyedül. Az élet nem egy verseny miatta ne legyen kisebbségi érzésed. senki ne idegesítse magát az élet miatt mert úgysem éli túl


19f

2012. jan. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Jelen. Igaz én csak 21 vagyok, de nekem se diplomám(volt osztálytársaim idén kapják meg), se munkám és egész nap csak itthon ülök, nem csinálok semmit és sajnálom magamat:(
2012. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ja lány vagyok, ezt kihagytam.
2012. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is csatlakozom a lúzerek klubjához,bár én még rajtad is túlteszek,ugyanis nincs diplomám.

23 éves vagyok, csúnya,antiszociális,nem értem az embereket. Tehetségem egyenlő a nullával. Ezen kívül vonzom a kínos szitukat,egy igazi balek vagyok. Talán még korai lemondanom magamról,de én már lemondtam mindenről,nem várok sokat az életemtől. Két vigaszom van: az anyukám,aki maximálisan megért és az állataim. Ők a legfontosabbak nekem.

Remélem megoldódik a helyzeted és találsz magad mellé valakit. Sok sikert hozzá.

23/L

2012. márc. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!