Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak itt olyanok, akik...

Vannak itt olyanok, akik hasonlóan éreznek, viselkednek?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, introvertált a személyiségem.

Sajnos mostanában egyre fásultabb leszek, emellett a lustaság is erőt vesz rajtam.

Napról napra élek, szinte alig vannak kitűzött céljaim, a napok csak úgy elröppennek a gép előtt töltött idővel (néha azért sikerül egy-két értelmes dolgot is csinálnom, például írok, és zongorázok).

Meglehetősen antiszociális vagyok, bulikba egyáltalán nem járok, mostanában buszozni sem szeretek a tömeg miatt.

Jelenleg nincs kapcsolatom, vannak ugyan lányok, akikkel akár lehetne, de még arra is nehezen szánom rá magam, hogy találkozzak velük. Különben is jó az egyedüllét is, szeretem a szabadságot.

Legnagyobb baj most az, hogy egyetemet kezdtem, és a tanulásra alig-alig tudom rászánni magam.

Nem tudom, hogy hogy lehetne ezen az egész fura, befásult viselkedésemen változtatni. Tudtok esetleg tippeket, tanácsokat adni?


2009. dec. 1. 23:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
én is pont ilyen vagyok 21/f
2009. dec. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mi lesz az ilyen emberekből hajléktalan. Ha lehet költöz kolliba és probáld magad normalizálni mert pár éven belől nagyon rácseszhetsz keres egydokit sportolj. Bár ennyi idősen sok eséjed nincs már de ami még van ragad meg ne csúsz mélyebbre. Antiszociális tapasztalat nélküli embereket túl sokáig sehol se türnek meg. Tapasztalat.
2009. dec. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem motivál semmmmmmmmmmi?
2009. dec. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jé, így csesztem el az életem. Nem tudom mit lehet tenni de tegyél valamit minél hamarabb. Legyél emberek közt minél többet vagy mit tudom én.
2009. dec. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Remélem, hogy ez csak időszakos most nálam, már meg is fogadtam, hogy innentől belehúzok a tanulásba, és a szocializálódásba is.

Régen nem voltam ilyen, csak most különböző dolgok (szerelem, gyász, ...) eléggé padlóra küldtek.

Ha nem túl indiszkrét, kedves utolsó válaszoló: miért van elcseszve az életed? Próbálj meg te is még változtatni, kiút mindig van, csak meg kell találni. :)

2009. dec. 2. 01:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan ilyen vagyok..Emellett a barátokat és a haverokat is elvesztem-taszítom magam körül..Kapcsolatokkal úgy vagyok hogy néha eszméletlen jó lenne valakivel együtt lenni,odabújni hozzá,átölelni,egy olyanhoz aki viszonozza a szerelmet...a másik pillanatban pedig azon kapom magam hogy a francba is!..Minek nekem párkapcsolat? Fantasztikusan megvagyok én egyedül,szabad vagyok,tökéletes nekem a szingli élet..A másik pillanatban pedig megint az első számú verzió tetőzik..Tömeget mindig is gyűlöltem..És most konkrétan egyetlen olyan normális-hasznos dolog sem jut eszembe amit a közelmúltban tettem..Próbálnék néha változtatni hogy oké,most rászánom magam,megteszem,legyen,menjünk,csináljuk,gyerünk..Következő pillanatban: STOP! .. Hagyjuk,ez nem nekem való,úgyis belebukok..Emellett 1 pesszimista egyén vagyok..Tippet sajnos nem tudok adni,de én is szívesen várom hogyha valakinek van valami jó ötlete!
2009. dec. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont ugyanilyen vagyok mint te bár utazni szeretek. És tudom engem mi változtatna meg (már motiváció szempontjából (mert egyedül lenni szeretek, meg a buliból is elég évente kettő). Ha szüleim engednék hogy azt csináljam amit szeretek, és nem csak az iskola lenne nekik a fontos, ja és ha nem látnám többet végre az osztályomat.

18L

2009. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én 18/F vagyok voltak nekem is ezzel gondjaim de szerintem csak egy életcélt kell találnod
2009. dec. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez vagyok, évek óta...


20/F

2009. dec. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondtad zongorázol,hát akkor ha más nem érdekel,akkor takarodj valami zenetanárhoz aztán kezdjél valamit a tudásoddal,mert így teljesen tönkremész!!!!Nem azt mondom,mert én is szoktam netezni,de ennyit!!!!!Ismerkedj,barátkozz,tanulj,hidd el jobb lesz!!!!:)

Sok sikert!

2009. dec. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!