Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ezért most tényleg hülye vagyok?

Ezért most tényleg hülye vagyok?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és nem akarok gyereket.

Jó, persze ha megtalálom a nagy őt és érettebb leszek (bár most is érettebb vagyok lelkileg és gondolkodás módban is a többieknél)akkor biztos máshogy gondolom,de ha szóba kerül ez a téma, akkor főleg 1-2 osztálytársam (barátnőm) mindig lehülyéz, hogy így gondolom. Én soha nem voltam ilyen gyerekes, házasodos lány, és úgy gondolom, hogy nm mindenki születik az anyaságra.

Meg én úgy gondolom, ha véletlenül besikeredik, akkor adja örökbe, mindhogy ne szeretetbe nevelje.

Én ettől nem érzem magam rossz embernek.

Jöhetnek a kritikák!! :)


2012. jan. 17. 16:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hülye. Az én lányom sem akar gyereket (14 éves szintén) Az uncsitesóm 35 éves és neki sincsen, nem is akar soha.
2012. jan. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy amiatt hülye :) A lányok mindig babáznak bla bla, biztos azért mondják.

Ennyi idősen még én is így voltam, de most már teljesen másképp gondolkodom. Ha megfelelő lesz a személy és a körülmények akkor már benne lennék... :)De biztos csak ha megszületne vagy útban lenne döbbennék rá, hogy most át kell értékelni az életemet.


19f

2012. jan. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
Én majd nagyon későn szeretnék. Nem vagy hülye :) Pedig én már 18 vagyok. Nekem első az anyagi, és lelki biztonság (ezt értsd egy társon, aki már szintén felnőtt, és nem egy éretlen, épp, hogy 20 éves)
2012. jan. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
100%

Én 26 éves koromig nem akartam gyereket.

Aztán fordult a világ és én is. S már akartam gyereket. S lett is később egy.

Lehet hülyének néznek, még az is lehet hogy az vagy. :) Jó, csak vicceltem!!! A lényeg, hogy 14 évesen mi van abban, ha nem akarsz gyereket? Semmi.

Aztán, hogy mi lesz később, az még a jövő zenéje. 1-2 év alatt is sokat változik az ember, nem hogy 10-20 év alatt.

2012. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is 14 vagyok, és nem tudom most elképzelni ahogyan babázok... Nem is igazán vagyok oda kisbabákért, ez biztosan változni fog. (Egyébként, miből gondolod hogy éretted vagy a korodbelieknél? Annyira unalmas és idegesítő, hogy a kamaszlányok 80%-a sokkal érettebbnek tartja magát.)
2012. jan. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Nem attól lesz valaki gyerekes,mert házasodni akar hanem attól ,hogy azt hiszed,hogy ez gyerekes és te érettebb vagy a többieknél,ez az ami gyerekes,de nem ez volt a kérdés.


Már leírtad,hogy ez miatt nem vagy az,szerintem sem vagy ez miatt hülye. Majd változik ha meg nem akkor nem lesz gyereked,a szülés nem kötelező ,több ismerősöm is van akink nincsen gyereke mégis boldogan él a párjával.

15l

2012. jan. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Én 13 vagyok, de énse tudtam soha erre gondolni. Soha nem babáztam stb. Kiskoromban (mikor járni tudtam már is) inkább kimentem a lovakhoz kiscsikóztam stb.. :)

Úgyhogy szerintem nem.

2012. jan. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Ha valaki nem akar gyereket, akkor védekezik, kész.Ebből nem kell nagy ügyet csinálni.

Lehet venni kiskutyát,kiscicát, vagy akár plüss eccarvút :-)

Megsúgom, én is így kezdem és ma már 4 gyermekem van :-)

35.N

2012. jan. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy rossz ember,csak akkor tegyél is érte,mondjuk 17-18 alatt inkább ne szexelj,mert a szüzesség,és az önmegtartóztatás az egyetlen 100%os védekezés.Éa később is mindig védekezz felelősségteljesen,de amúgy majd 20on évesen másképp fogsz állni a témához hidd el nekem tapasztalat :D 14 évesen,az őrületbe kergettem,sőt 18 évesen is,majd 20 évesen már nem,később megszületett a kisfiam :D
2012. jan. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
javítok: őrületbe kergettek a gyerekek
2012. jan. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!