Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha néha nagyon elkezd feszülni...

Ha néha nagyon elkezd feszülni az alhasam, és puffadok, akkor az azt jelenti, hogy a babával minden rendben, mert növekszik, és ezért feszül a méhem? 8+4 vagyok, kicsit túl aggódós. Ha baj lenne, akkor nem feszülnék, ugye? Bocsi a hülye kérdésért

Figyelt kérdés
2009. dec. 17. 07:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia!Minden rendben van a babával ne aggódj!Hál istennek nem tudom milyen ha baj van,de ezek a feszülések,puffadások,teljesen természetesek a terhesség alatt,sőt lesz rosszabb is:-))))18+3hetes kismami
2009. dec. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Csak a beleid gázosabbak kicsit, ez vele jár, a hormonok miatt átalakul az anyagcsere úgytudom. Nekem is így volt :)


Boldog babavárást

2009. dec. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!