Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mi lehet az oka, hogy ha egy...

Mi lehet az oka, hogy ha egy kapcsolatom komolyabbra fordulhatna, rám tör a vágy, hogy kimeneküljek belőle?

Figyelt kérdés

Járok egy fiúval, aki nagyon aranyos, szívesen töltöm vele az időt, rengeteg dologról tudunk beszélni... de ahogy egyre komolyabb lesz a kapcsolatunk, késztetést érzek, hogy szakítsak vele, és elmeneküljek... egy csomó dolgot, ami amúgy nem zavarna jóval negatívabbnak ítélek meg, és állandóan azon gondolkodom, hogy jobb volt egyedül....

Az a vicc, hogy komolyan szeretnék végre egy normális kapcsolatot.... nem tudom, miért csinálom ezt. Szerintetek mi lehet az oka?


2012. jan. 18. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Félsz valamitől.

Testiség? Szeretkezés? Egymás iránti elköteleződés?

2012. jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

:D ez vicces, én ezt még nem éreztem, igaz nem is volt egy túl komoly kapcsolatom sem..

pff

azért jó lenne ha rájönnél, mert más helyetted nem fog ,mi lehet az oka

2012. jan. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez azért van, mert érzed, hogy ezek nem az igaziak. Nyugodtan fejezd be velük, és keress tovább. Amikor jön egy igazi, eszedbe se fog jutni kimenekülni.
2012. jan. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat..

Kedves utolsó, én is reménykedem, hogy ha rálelek az igazira, majd megváltoznak a dolgok :)

2012. jan. 24. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!