Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy hozzam rendbe a kapcsolat...

Hogy hozzam rendbe a kapcsolatom vele?

Figyelt kérdés

Van egy pasi, akit még nyáron ismertem meg egy fesztiválon, ott dolgozott. Nem sokat beszélgettünk, de szimpatikusak voltunk egymásnak.

Kb. két hete teljesen véletlenül találkoztam vele ugyanabban a városban egy karácsonyi piacon. Nagyon megörültünk egymásnak, megöleltük egymást, elbeszélgettünk, nagyon jól éreztük magunkat aztán éjfél körül mindketten hazamentünk.

Mivel neki van családja, azt mondta, hogy másnap látni akar engem ugyanott, de csak este. Közben változott a terv és másnap reggel küldött egy üzenetet interneten, de nem olvastam el, mert nem volt időm netezni. Másnap egy barátommal dolgoztam, iszogattunk is egy kicsit. Na szóval, az a lényeg, hogy elmentem a pasi után úgy, ahogy előző nap megbeszéltük, de nem örült nekem, látta rajtam, hogy kicsit spicces vagyok, gondolom azt hitte, hogy elfelejtettem amit reggel irt nekem, és elküldött.

Másnap irtam neki, hogy nem láttam az üzenetet és borzasztóan sajnálom, irkáltunk pár sort, de nem tűnt valami megbocsátónak. Ja, és még azt is irta, hogy nem szabad inni, ha dolgozok (hozzáteszem, ő is ivott a multkor munka közben).

Jövő hónapban megyek vissza a városba. Rendbe lehet még ezt hozni valahogy, és ha igen, akkor hogy?


2011. nov. 27. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. Ugyanis léteznek ennél komplikáltabb problémák is. De nézzük sorban. Nem titok, hogy mi volt az a netes üzi, amit csak utólag olvastál el? Mi a lényege? Hátha az alapján jobban rálátunk a problémádra...
2011. nov. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A netes üzi kb. igy valahogy van lefordítva: Szia, meg szeretnélek kérni egy szivességre, arra, hogy ne gyere ma, mert itt lesz a lányom. Köszönöm!
2011. nov. 29. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok. Hmmm... még mindig sok a számunkra, fórumozók számára ismeretlen pont, szóval nehéz ennyi alapján ötletet, meglátást mondani... tehát a pasi nem magyar anyanyelvű? Én eleve van felesége, lánya... írtad: van családja. Tul. képp mit vársz tőle? Barátságot? Szerelmet? Szexet, futó kalandot? Sok minden nem világos, szal' nem tudom, mi az, amit helyre akarsz hozni, vagy el akarsz érni...
2011. dec. 1. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

...elgépeltem, sorry... így akartam:

ÉS eleve van felesége, lánya...

2011. dec. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!