Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nagyjából 3éve játszom tippmix...

Nagyjából 3éve játszom tippmixel régebben ruletteztem is! Azt 1 éve nem csinálom! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Ausztriában dolgoztam majdnem 2 hónapig majd kirúgtak.amint hazajöttem újra belefogtam a tippmixbe,azzal a szándékkal ha nincs munkám majd ebből megalapozom a jövőmet!azt kezdem észrevenni hogy mindig minden összeesküdik ellenem és mindig 1 mérkőzést hibázok el!lassan ott tartok hogy a kint keményen megkeresett pénzem elvesztem!mit tegyek szerintetek amivel ki tudok jönni a gödörből?(azóta is keresem a munkát külföldön ma is kb 70emailt elküldtem)Még a maradékot is bekockáztassam vagy üljek itthon mint egy idióta?magyarországon nem megyek el dolgozni ,mert elég sok tervem van amit csak a külföldi pénzből tudok megvalósitani!amúgy a napjaim tök monotonak,csak ülök várom a meccseket és csalódok folyton!légyszives értelmes válaszokat írjatok:egy összetört srác 21/F
2012. jan. 18. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:

ahogy látom kissé hülye vagy ezért egy hülye választ adok:rulettezz.

Méghozzá egy nagyon bevállt trükkel.Először is keress egy olyan asztalt ahol vannak páran,egyedül semmi képp ne ülj oda tuti a bukás.Nézegesd milyen számokat dob,vagyis azt nézd melyik mezőbe dobogat a háromszorozó mezőn tudod,mind1 hogy függőlegesen vagy vízszintesen,de valamelyikre álj rá,pár körig nézed majd raksz egy tétet arra a mezőre amibe rég dobott számot.Ha ki dob egyszerűen dublázd a tétet,és egészen addig duplázdgasd míg el nem talál,egyszer el fog,és nem leszel minuszba,szinte 100% a nyerés csak tőke kell hozzá nem szabad megállni egy két bukta után,duplázgass csak bátran ha így teszel nyerni fogsz,Sok szerencsét.

2012. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64% ennek a duplázó taktikának az ellensúlyozására van a rullettben a 0 szám :)
2012. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ez háromszorozó,és nem csak a nulla, hanem a 2 másik mezővel is bukhatsz,de matekozz utána hogy.

Tegyük fel,csak nagy számokat ad már 3-4-5 kör óta,felraksz mondjuk 500at az első mezőre az 1-12ig van számozva,ha nem arra a mezőre ad következő körben

megint felraksz ezrest,aztán 2 ezrest,azt 4 ezret és végül bejön az 12ezer nyeremény,amit összesen felraktál 7500,lényeg hogy nem szabad vissza venni a lendületből,és oszlopot sem szabad váltani amíg nem nyertél vele.Jó nem azt mondom tuti biztos a nyerés mer mindenki ezt csinálná,de szerintem sokkal több rá az esély mint a vesztésre.

2012. jan. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]

de itt van próbáld meg amit mondok,kíváncsian várom a véleményed

2012. jan. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A rulettes hülyegyerekre ne hallgass, ruletten csak bukó szisztéma létezik, amit mond, az a klasszikus martingale, amit már több száz éve feltaláltak, de soha nem gazdagodott meg vele senki.


Bármilyen "nagy" szerencsejátékon játszol folyamatosan (tehát nem póker vagy ilyesmi, amin tehetséggel lehet nyerni is, hanem lottó, tipmix, rulett stb.), hosszú távon biztos, hogy veszteni fogsz. Tehát ebből ne akarj "megélni", mert nem fogsz. Inkább vigyázz a maradék pénzedre, és keress tovább munkát. És ismerkedj, minél több emberrel, akik segíthetnek, adhatnak ötleteket stb.

2012. jan. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hookuszpook ***** válasza:

Egyetértek azokkal, akik szerint ruletten leginkább csak bukó szisztéma létezik. Az biztos, hogy matematikailag vannak nyerő rendszerek, a probléma csak az, hogy a kaszinók korlátozzák az egy alkalommal feltehető tét nagyságát, így ha azt eléred és nem tudod nyerésig végig játszani a sorozatot, az addig feltett összes pénzt elveszted. Tehát a nyerő rendszer mégsem nyerő.

Teljesen más a sportfogadás, ott létezik biztonságos és biztos nyerő megoldás. Ez nem a tippmix. Ha még érdekel a dolog és még van a befektetni való pénzedből, akkor írok róla többet is, de addig nem szaporítom a szót feleslegesen.

2012. máj. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Engem érdekelne a módszered tippmixen...mert szánalmas eredmények jönnek ki mostanában.


De tippekért fizetni nem fogok!


Köszönöm!

2014. jan. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hookuszpook ***** válasza:

Nem adok el tippeket és nem is kérek pénzt semmiért. Előző válaszomban írtam, hogy nem Tippmixen használható a módszerem.

Ha így érdekel a dolog, írjál privátban, megadom a linket, ahol olvashatsz róla, de itt nem írhatom le, mert kitilthatnak érte.

2014. jan. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!