Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Írna olyan 30 feletti, aki...

Írna olyan 30 feletti, aki nagyjából boldog?

Figyelt kérdés
És hogy miért?
2011. okt. 12. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

èn 30 éves nö vagyok és én teljesen boldog vagyunk.

hogy miért mert hála isten mindenem meg van amire vágyom. habár mindig többet akarunk, de úgy érzem mindig jobban megy és tudjuk valósítani álmainkat.


szuper a párom, olyan amiröl mindig is álmodtam, van egy kislányunk. mindenki egészséges.


ezért.


te miért vagy boldogtalan?

2011. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem voltam szerelmes, egyedül nevelem a lányom,nincs pénzem és még elég szép sem vagyok, legalábbis magamnak nem tetszem, de most már nem is érdeklek senkit, igy harminc fölött ugyhogy ez mindegy.
2011. okt. 12. 19:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem lennének anyagi gondjaink teljes mértékben elégedett lennék
2011. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja hogy miért ? Szerető férj 3 gyerek Nem is kell többet mondanom
2011. okt. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ne mond, hogy már nem kellesz senkinek. Én 34 vagyok. Idén mentem másodszor férjhez, nálam két gyerkőc van, és nagyon boldog vagyok! Persze mindíg vannak dolgok ami miatt elégedetlen az ember, nevezhetjük ezeket problémának, de attól nem leszek boldogtalan, hogy van megoldásra váró feladatom. Abból mindíg lesz.

Fel a fejjel!

2011. okt. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.

én is most megyek novemberben másodszor férjhez. habár gyerekem az elsöböl nem született, de a páromnak gyerekkel is kellettem volna.

2011. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jó ezt hallani, és ti hol ismerkedtetek meg az új párotokkal?én úgy látom, hogy foglaltak az emberek, már mindenki bezárkózik, ha ismerkednék, az, hogy barátokat találjak se megy.meg én nem hiszem el, hogy valaki más gyerekét szeretné nevelni..
2011. okt. 12. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy hol? Ne aggódj, ne siettesd, ha eljön az ideje, Ő is eljön. Én a munkahelyemen ismertem meg a férjem.
2011. okt. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én internetes társkeresőn ismertem meg a férjem. Bár nekem nincs gyerekem, ő randizott kisgyerekesekkel is. Nem a gyerek volt az akadály, hogy nem jött össze velük, a személyiségük nem passzolt. Én is megkérdeztem egyszer, hogy ha lett volna gyerekem, így alakul-e. Mondta, hogy igen, mert a gyerek neki nem volt szempont, neki is van egy, ezért se számolta a feltételek közé.
2011. okt. 13. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!