Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan írnád le/határoznád...

Hogyan írnád le/határoznád meg önmagad 6 kerek egész mondatba foglalva?

Figyelt kérdés

Arra kérlek írj le 6 (nem tőmondatot) magadról, amit a legfontosabbnak érzel magaddal kapcsolatban. Bármi lehet, amiről úgy gondolod, hogy megismerne/jobban megismerne az a személy, akinek elmondod. (néhány példa, de nem csak ezekből lehet válogatni: hobbi, munka, családi állapot, egészség, kor, lakhely, életfelfogás, külső, belső tulajdonságok, egy múltbeli esemény, cselekedett, elért eredmény, vágyak....)

És nagyon fontos, hogy nem tudod, hogy ezek a mondatok kinek hangzanának el (barát, leendő főnök, rég látott rokon, kolléga, bolti eladó, orvos...)

Kérek mindenkit, hogy vegye komolyan mert nekem nagyon fontos, hogy erre milyen válaszok érkeznek.


2012. jan. 19. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Egy 16 éves diák vagyok és Balázsnak hívnak. Szerintem olyan vagyok mint a többi korombeli: néha lusta vagy hirtelen haragú, de általában nyugodt, életvidám és laza. Számomra a legfontosabbak a családom, és a barátaim, akikért bármikor kiállok. Fontos számomra a zene is, rap-et hallgatok és stílusomon és az életvitelemen is nyomot hagyott. Általában úgy viszonyulok másokhoz, mint ők hozzám. Szeretem az állatokat, van is a családnak egy macskája, aki szinte már luxus körülmények között él más egyedekhez képest :D
2012. jan. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17 éves éves városi patkány vagyok. Saját közegemben egy kívülállónak érzem magam, meglehet azért, mert messze elütök a többi korombélitől: Nem szeretek bulizni, rajkodni, tartózkodom az alkoholtól, dohánytól, kávétól, és még a kólától is :) Nincsenek karrier álmaim, mivel számomra sokkal fontosabb a család, mint az, hogy mivel keresem a kenyerem. Nyugodt természetű vagyok, és az átlagnál jobb intelligenciával is rendelkezem (főleg ami a logikámat illeti), ugyanakkor életem első 12 évét erősen antiszociálisan éltem le. Ezen próbálok most javítani. Hiszek az igaz barátságban, az igaz szerelemben, és hiszem, hogy aki nagyon akarja, bármit elérhet.
2012. jan. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok, Budapesten élek, a Szent István GIMIBE
2012. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
14 éves lány vagyok, 172 cm és 57 kg vagyok, Budapesten élek, a Szent István Gimibe járok. A szüleim elváltak, szoros a kapcsolatom a családommal apai ágon. Vannak barátaim, érdekel a pszichológia, irodalom, töri, angol, föci, utálom a legtöbb reál tárgyat. Zárkózott vagyok, nehezen nyílok meg másoknak, önző vagyok és nem túl empatikus. Zongorázok, régen kosaraztam, alapvetően szeretek sportolni, csak lusta vagyok elkezdeni. Végül: sok mindenre nyitott vagyok, mindig csinálok valamit "kényszeresen", a barátaim szerint vicces, intelligens és kedves vagyok (az első kettő talán igaz is). :) am, miért kérded?
2012. jan. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, utsó vagyok, véletlenül írtam azt a rövided. XD
2012. jan. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat. Ment a "hasznos válasz" minősítés mindenkinek. :)

Majd ha összejön legalább 20 különböző emberektől származó válasz akkor megmondom miért kérdeztem. Mert ha most elárulom, akkor a későbbi válaszolókat ez befolyásolhatja, ami nem fair a többiekkel szemben.

2012. jan. 19. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:
23 éves, bár agyilag jóval kevesebb, pesti fiú vagyok. Értelmesnek tartom magam, de ezt a legtöbb ember nem látja így, mert elég sok dolog van amit nem merek kimondani. Imádok filmeket nézni és zenét hallgatni, és sajnos hajlamos vagyok rászokni bármire ami, ha csak pár percre is, (de) ki tud rántani az unalmas hétköznapokból és/vagy a valóságból.Szeretem a kicsit elvontabb, melankólikus dolgokat, szeretek az erdőben sétálni ha esik/havazik, éjszaka a várost járni, és bkv-n figyelni az emberek reakcióját/arcát. Elég magamnak való vagyok és sokat vagyok egyedül, de ezen szeretnék változtatni majd, csak kicsit bátrabbnak kéne lennem. És végül, szeretném majd egyszer körbeutazni a világot :D
2012. jan. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

21 éves vagyok, alapjáraton nyugodt természetű és nehezen lehet kihozni a sodromból, de ha egyszer megtörténik, akkor elvesztem a fejem. Az átlagtól elütök, mivel nagyon csendes vagyok és ezt sokszor meg is kapom, de nem lehet mindenki egyforma. Szeretek filmeket és sorozatokat nézni, persze ezek mellett sportolok is.

21/F

2012. jan. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
14 éves, modern pokolban nevelkedett lányka vagyok. Sok ismerősöm és haverom van, de csak egyetlen egy igazi barátnőm, akivel teljesen mások vagyunk. Alacsony vagyok, felnyírt barna hajam van mindenféle színnel keverve, amiket úgy hetente váltogatok, szemtelen vagyok, félek a fiúktól és nagyon könnyű megbántani. Nagyon nagyon nagyon fontos számomra a művészet, különösen a rajz és a zene, én magam rajzolok, majd egyszer tetováló szeretnék lenni esetleg grafikus, hobbiból pedig gitározom 2 éve. Egyszerűen utálom, ha valaki tehetségtelennek, mihasznának tart, ennél jobban semmi nem lomboz le. Nagyon könnyen meg lehet bántani, ellenben én akaratomon kívül is sokmindenkit gyakran megbántok. Angolul, németül folyékonyan beszélek, most franciául tanulok, egyszer majd szeretnék még spanyolul és flamandul is megtanulni. Röviden ez vagyok én:)
2012. jan. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

De csak mert rohadt kíváncsi vagyok, hogy miért is:


Tizenkilenc éves lány vagyok, aki négy testvérével az anyja által teremtett pokolban nőtt fel.

Eddigi életem nagy részében ki voltam közösítve, vagy durván cikizve, mert erősen túlsúlyos vagyok, amire anyám megoldása úgy nevezett "gyógyító mondat", mint ahogy más betegségekre is vannak különböző mondatok.

Imádom az állatokat, főleg a farkasokat és a kutyákat, hétvégente egy állatmenhelyen önkénteskedem, ami hihetetlenül boldoggá tesz - valószínűleg azért, mert az állatoktól feltétlen szeretetet kapok, amit itthon anyámtól soha sem kaptam -, szeretnék az állatokkal foglalkozni a jövőben, ám erre sajnos nincs nagyon lehetőség ebben az országban, de nem adom fel, ez tesz boldoggá - ez és az írás az, amit szeretek, bár elbizonytalanít az, ha az utóbbira nem kapok kritikát, visszajelzést.

Az embereket nem szeretem nagy általánosságban, de ha valakit megszeretek, akkor azt nagyon, egy összejövetelen szívesebben beszélgetek a felnőttekkel, mint hogy a korombeliekkel töltsem az időt

Imádok ajándékozni, a karácsonyt főleg azért várom, hogy meglássam a barátaim arcán az eredményt, olykor hónapokkal hamarabb kifundálom, hogy mi legyen a meglepetés, általában nagy sikerrel.

A hangulatom elég változatos, sokszor kerülök depresszív állapotba, de nem beszélek róla a barátaimmal(csak a nővéremmel, aki a mindenem), mert egyrészt sírnék és gyűlölök mások előtt sírni, másrészt az utóbbi időben eléggé megrendült a bizalmam bennük, néha elborzadok, hogyan lehetnek ennyire borzasztóan felszínesek és gonoszak, de tudom, hogy van nekik egy jó arcuk is.

2012. febr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!