Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen lett a FELVÉTELID?...

Milyen lett a FELVÉTELID? AKIK MOST ÍRTAK:.

Figyelt kérdés
Nah milyen lett? nekem a matek az rosszabb mint a magyar..:\
2012. jan. 22. 22:51
 1/10 anonim válasza:
egy szeméét. soha nem írtam még ilyen rosszat a gyakorlásaim során. ez az egész amúgy is tök elcseszett volt. nem hinném, hogy lesz 50 pontos az országban.
2012. jan. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag évek óta ez a volt legkönnyebb felvételi, de mindegy. :)
2012. jan. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Ha nem szállt meg egy kis időre az ihlet néha, akkor az előző évieket megcsináltam 40-45 pontosra. Amit meg most kellett írni, örülök, ha lesz 20 pont...

Nem mondanám, hogy könnyű volt. Illetve lehet, hogy az volt, csak nem 45 perc kellett volna rá...hanem mondjuk 1h. Meg nem 100 mondatban elrejteni a feladatot, hanem 2-3 mondatban leírni, és megoldani. Talán úgy nem kellett volna többször is elolvasni...

2012. jan. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
A 2. válaszoló se ebbe az évbe írta... Te is ki lennél akadva
2012. jan. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Szerintem sem:D utolsó egyetértek..D
2012. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm, aki idén írt, mondta, h évek óta ez volt a legkönnyebb és minden ismerősöm azt mondta, h könnyű volt.
2012. jan. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Akkor ők biztosan egy nagyon jó, országosan elismert általános iskolába járhatnak, de a vidékieknél ez nem így működik. Ja, és attól hogy nekik ment, nem biztos, hogy neked is ment volna! És először várják meg, hogy hány pontjuk lesz, mert láttam már olyan embert, aki elbízta magát. :) Mindenesetre ők biztosan nagyon okosak lehetnek, ha nekik minden feladat egytől-egyig könnyű volt.
2012. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát, nagyon sokat készültek a felvételire, nekem nem kellett megírnom, mert hatosztályosba járok, azért gondolom, h jól ment volna, mert ez egy elég jó suli és itt nem tudsz nem tanulni. :) Mondjuk, a matek lehet akármilyen könnyű, az akkor se nagyon menne. :/
2012. jan. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Sajnos, ez ebben a legrosszabb, hogy mi is sokat készültünk rá (külön felkészítők, sőt, nekem matekból külön tanár), és mégis csak ennyit tudtunk sokan írni, amennyit. Bár, én még holnap tudom meg, de nem érzem túl jónak. Maximum 70 pont sajna. Ami nyugtat, hogy az ittenieknek is kb. ennyi lett, vagy rosszabb. Így talán még van esélyem bekerülni oda, ahová szeretnék jelentkezni.
2012. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért, ha megvan 70 pont, az elég jó. :)
2012. jan. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!