Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szexfüggő képes fékezni a...

Egy szexfüggő képes fékezni a vágyát és normális párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

A 30-as éveim végén járó munkában sikeres, vonzó férfi vagyok. Az életem tökéletesen alakult, egyedül a szerelem hiányzik. Minden vágyam egy komoly kapcsolat, de egyszerűen képtelen vagyok a nadrágomban tartani a farkam. Anyagi helyzetemből és megjelenésemből adódóan tapadnak rám a nők és nem tudok ellenállni nekik. Rengeteg undorító dolgot tettem, amitől szörnyen kellene éreznem magam, mégis büszke vagyok rájuk. Közel 1000 nő tette szét a lábait, többek között volt részem édesnégyesben, anya-lánya pároshoz, volt tanárnőhöz, családos anyukákhoz, ezzel a kicsapongással rengeteg kapcsolatot és családot tettem tönkre, csak azért hogy a farkamra húzhassam és eldobjam őket.

Ugyanakkor megismerkedtem egy lánnyal, akivel remekül alakul a kapcsolatom, de már most többször megcsaltam, mégis úgy gondolom hogy ő lehetne a párom (bármennyire is furcsán hangzik ez). Van itt olyan szexfüggő, akinek sikerült úrrá lennie az ösztönein és fékezni a vágyát?


2012. jan. 25. 10:54
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
csak ha kezelteti
2012. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim válasza:
93%
Minden csak akaraterő kérdése.
2012. jan. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

pszichológus vagyok és az a tapasztalatom, hogy ritkán.

Általában 50 éves kor körül szokott "sikerülni" amikor ugye egyébként is csökkenne a lehetőségek száma,vagy különlegesen erős akaraterő esetén.

Sajnálom, de minden rajtad múlik (és a lányon,hogy mennyire fogja tolerálni a félrelépéseid.)

2012. jan. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%

Mint minden függőség így ez is azon alapul hogy a realitás, a valóság elől menekülsz valamiért (lehet ez régi trauma, rossz gyerekkor, vagy rossz nevelés pl. apád is ezt csinálta stb.). Míg mások piába, drogba, internetbe, játékgépbe addig te szexbe.

Én azt mondom legyen gerinced és szakíts a lánnyal. Amíg nem mész pszichológushoz és nem szoksz le erről a függőségről addig minden nőn csak a lyukat fogod látni.

2012. jan. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
menj el pszichiáterhez. egyébként húzd le magad, hogy ezzel még dicsekszel is.
2012. jan. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:

Ez Csak rajtad múlik. Ha nem használsz ki minden alkalmat, azt hiszed vesztettél a vonzerődből, pedig ez nem így van. Először a fejben kellene rendet tenni és úgy gondolkodni komoly kapcsolaton.

Van egy haverom, aki ilyen, mint te. Jóképű, művelt, magas beosztású. Mindenkivel le akar feküdni, aki jól néz ki és kapható. Unalmában már a gyársorról válogatta a "prédáit".

Miután gyerekük született, elkezdett nekem panaszkodni, hogy már nem kell a nőknek. Teljesen bepánikolt és engem is környékezett. Mondtam neki, hogy semmi baj a vonzerejével, de a nők tiszteletben tartják, hogy gyereke lett. látod őt még ez sem tartaná vissza. Gondolj bele, eléggé erkölcstelen dolog. Tudom, hogy neked aztán hiába papolok az erkölcsről, de csak úgy leszel boldog, ha elégedett vagy a pároddal és ő elég neked. Akit hajt a vére, soha nem fog megjavulni tehát:

Sajnos a válaszom a vastagbetűs kérdésedre: NEM.

2012. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Te biztosan négyzetméterre borotválkozol akkora arcod van. Sajnálom azt a lányt. Ő is csak egy lesz a sok közül. Jobbat érdemelne.
2012. jan. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%
Mindig eszembe jut valami bölcsesség a kérdések olvastán. A tiedről az jutott eszembe: "Aki a nőket szereti annak az a büntetése, hogy élete végéig szereti." Érted, ugye. Most még a 30-as éveid végén jársz és még kedvező a lapjárás. És később, még később...(???)
2012. jan. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
Fake!
2012. jan. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem tehetek róla, hogy imádom a nőket: a hangjukat, az illatukat, a hangjukat, úgy ahogy vannak...egyszerűen megvadulok tőlük és meg akarom dönteni az összeset. Ugyanakkor véget is akarok vetni ennek az érzésnek, mert tudom, hogy ez a fajta viselkedés elfogadhatatlan és nem vezet sehová, mégsem tudom türtőztetni magam. Abban reménykedtem, hogy csillapul ez a vágy, ha megállapodom és gyerekeim lesznek.
2012. jan. 25. 11:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!