Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Egy szexfüggő képes fékezni a...

Egy szexfüggő képes fékezni a vágyát és normális párkapcsolatban élni?

Figyelt kérdés

A 30-as éveim végén járó munkában sikeres, vonzó férfi vagyok. Az életem tökéletesen alakult, egyedül a szerelem hiányzik. Minden vágyam egy komoly kapcsolat, de egyszerűen képtelen vagyok a nadrágomban tartani a farkam. Anyagi helyzetemből és megjelenésemből adódóan tapadnak rám a nők és nem tudok ellenállni nekik. Rengeteg undorító dolgot tettem, amitől szörnyen kellene éreznem magam, mégis büszke vagyok rájuk. Közel 1000 nő tette szét a lábait, többek között volt részem édesnégyesben, anya-lánya pároshoz, volt tanárnőhöz, családos anyukákhoz, ezzel a kicsapongással rengeteg kapcsolatot és családot tettem tönkre, csak azért hogy a farkamra húzhassam és eldobjam őket.

Ugyanakkor megismerkedtem egy lánnyal, akivel remekül alakul a kapcsolatom, de már most többször megcsaltam, mégis úgy gondolom hogy ő lehetne a párom (bármennyire is furcsán hangzik ez). Van itt olyan szexfüggő, akinek sikerült úrrá lennie az ösztönein és fékezni a vágyát?


2012. jan. 25. 10:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

"Abban reménykedtem, hogy csillapul ez a vágy, ha megállapodom és gyerekeim lesznek."


És az ilyenek nevezik magukat felnőtt embereknek...

NE TEDD! ÍGY NE ÁLLAPODJ MEG! Attól hogy gyerekeid lesznek még nem fogsz változni! Sőt sokan akkor kezdenek el igazán félred.gni mert f.snak a gyerekkel járó felelősségtől! Csak kiszúrnál a gyerekeiddel!


Attól hogy "megállapodsz" még nem fogsz megváltozni! ELŐBB VÁLTOZZ MEG AZÉRT HOGY MEG TUDJ ÁLLAPODNI!

2012. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Amíg arról szól az életed, hogy "én mit akarok", addig teljességgel alkalmatlan vagy a párkapcsolatra. Tudod, a játékgépes fickókat sem érdekli, hogy a gyerekeknek tej sincs otthon, az a lényeg ők mit akarnak.

Különben meg már mindegy, ha már emberek, családok életét tetted tönkre, ha fejre állsz is borzalmas árat fogsz fizetni érte. A 8-as válaszon gondolkodj el, minden szava igaz.

2012. jan. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehet ebbe az egészbe bevonni a csajt? Közös többes felállás, swinger klub, stb. Szerintem az ilyen megállapodni magához hasonló szexőrült mellett egy viharos kapcsolatban tud csak.


Van egy hozzád hasonló barátom (ráadásul elég sikeres DJ) aki volt már, hogy vasárnap reggel férfi létére bömbölve hívott fel, hogy "segíts, most mit csináljak? Annyira nem akartam, annyira szeretem ezt a lányt, és megint nem bírtam magammal, én mindent tönkreteszek". Szörnyű lehet, borzasztóan nehéz szitu az ilyen.


De szerintem ez egy típus, ami mellé két féle lánytípust lehet eképzelni hosszútávon: vagy azt, aki mindent lenyel, és direkt nem is veszi észre, hogy miket csinálsz, vagy egy olyat, aki hozzád hasonlóan csapodár szexmániás őrült, és így hosszútávon is elég izgalmasak tudtok lenni egymásnak ahhoz, hogy ne menjetek egymás nélkül. Persze ahhoz, hogy ez utóbbi működjön hihetetlen őszinteség és inteligencia kell, mert tele van olyan faktorral, ami miatt bármelyik fél sérülhet, és onnantól oda a kapcsolat.

2012. jan. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Nőj fel, gyűjts némi akaraterőt. Tudod hogy hangzik ez? Mint amikor a 200 kg-os ember sír, hogy nem tudja megállni azt a tábla csokit.
2012. jan. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Kamu
2012. jan. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

A 30-as éveim végén járó munkában sikeres, vonzó férfi vagyok. Az életem tökéletesen alakult, egyedül a szerelem hiányzik. Minden vágyam egy komoly kapcsolat, de egyszerűen képtelen vagyok a nadrágomban tartani a farkam. Anyagi helyzetemből és megjelenésemből adódóan tapadnak rám a nők és nem tudok ellenállni nekik.


De ne higgyjétek el, ezek csak az álmaim. Valójában csak 23 éves vagyok, görbehátú, girhes. Eddig csak álmodoztam a csajokról, de megszólítani még egyiket sem mertem. Ráadásul állandóan taknyos vagyok, és szívom az orromat. Ha elfelejtem, a turha kirakódik az orromra. Utálom magamat. Még az általános iskolát sem tudtam elvégezni, mert 16 évesen eltanácsoltak. Jövedelmem csak annyi van, amennyit a spar előtt összekoldulok. Dolgozni azttat nem akarok, mer nehéz. Mit tehetnék magammal?

2012. jan. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim válasza:

nagyon szerény ember vagy, mit ne mondjak.

te nem szereted a nőket, csak a lukat látod rajtuk és ennyi.

most azt hiszed ő jó lenne párnak, de előbb utóbb kifogod szegény csajt használni.

te saját magadat szereted.

2012. jan. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
90%
"Rengeteg undorító dolgot tettem, amitől szörnyen kellene éreznem magam, mégis büszke vagyok rájuk" ez nagyon gáz...igen, képes lennél fékezni a vágyaidat, ha kasztráltatnád magad.
2012. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
A kérdésed újabb kérdéseket vet fel. Most te használod a nőket, vagy a nők használnak téged?
2012. jan. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

Ha akarod, sikerül kimászni ebből a sz*r állapotból.

Hajrá!

2012. jan. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!