Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen bulit csináljak?

DarkPurple kérdése:

Milyen bulit csináljak?

Figyelt kérdés
13 leszek és szeretnék egy bulit tartani. Ötletek?
2012. jan. 27. 15:58
 1/9 Jack Jonson ***** válasza:
semmiet
2012. jan. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
pizsipartyt
2012. jan. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Babazsúrt.
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Jack Jonson ***** válasza:
ja a végén meg majd megszxuálják egymást
2012. jan. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szexuáláshoz nem kell buli...
2012. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
XD a lényeg, h ne szexuáljatok...ráér az a 14. szülinapodon :D...tapasztalat...xD nyugi neem! :D am nem tom,ne mvok otthonos a bulikban, de ne legyen pia, mert az még nem nektek való, de hívj meg egy jó pár havert, barátot, legyen sok süti, kaja, csipsz, szendvics, kóla, fanta, legyen egy nap amikor egészségtelenek vagytok :D és aztán legyen hangos zene, playstationozás, tánc, baromkodás, öm...filmnézés...horror filmeket nézzetek, úgy tuti az élmény, sőt haverokkal még röhögni is fogtok!!! :D a bnőmmél mi is ezt csináljuk és jól el vagyunk XD am ha meg lány vagy akk a csajokat hívd át és tartsatok smink partit XD ...14 éves létemre mi is azt csináljuk bnőmmel...igaz lassan má 15 vagyok de nem baj...XD azt a smink-babe koromat nem hinném, hogy valaha is kinövöm... de nem sminkelem magamat utcára, meg a nagy közönségnek (csak nagyon ritkán de akkor sem ezerrel, de értelmetlen kisminkelni magadat, max annyira, hogy természetes hatást keltsen mert az még szép is).
2012. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

13 évesen bulizni,

Meg se emlékezel anyád 26-dik szülinapjára?

2012. jan. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

#7: HAHAHA.... :D má lejárt :D

am meg téllegjó bulizni, de nem úgy mint a felnőtteknek. :P szal pia, szex kizárva, max a horror. sztem naon gáz 16 év alatt a fekete földig leinni magad.... m17évesen piálgatni az még csak csak elmegy, de akk sem s.ggrészegre inni magad. :/ na mindegy ebbe ne menjünk bele, mert én kapok a fejemre :D

2012. jan. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na jó. Tisztázzuk, a buli alatt nem ivást értettem, eszetlen bulizásst, stb. Teljesen normálisat. Nem értem, az emberek miért ilyenek, én tök normális ötletekre gondoltam.
2012. jún. 6. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!