Hogyan vezessem le?

Figyelt kérdés
Néha ha felidegesítenek nagyon ideges leszek, annyira, hogy rámtör a sírás és minden ami a kezembe kerül szétvernék .Szerencsére még nem tettem kárt semmibe, de félek, hogy előbb-utóbb baj lesz belőle. Azt kérném, hogy segítsetek mit tehetnék ilyenkor. Nem vagyok valami durva eset, pszicológushoz biztos nem megyek, illetve nem is általános ez, csak néha fordul elő, de azt sem szeretném. Segítsetek kérlek.
2012. jan. 27. 18:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is ne hagyd magad felidegesíteni.

Ha hülyeségeket beszélnek, akkor engedd el a füled mellett.

Ha valaki megaláz, akkor mielőtt ideges leszel, mondd meg neki, hogy nem tűröd el amit csinál. Ha folytatja, akkor durr a pofájába, de nem idegből, még akkor is, ha ötször akkora állat. Soha ne félj senkitől, de soha ne légy agresszor, és soha ne hagyd magad felidegesíteni.

2012. jan. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az nem úgy van, mert szüleim szoktak csak úgy felhúzni, hogy nem igaz. És nekik még visszafeleselni sem lehet, mert akkor én vagyok a rossz, aki nem tiszteli őket stb.
2012. jan. 27. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

Oké, akkor nekik ne húzz be, de megmondhatod nekik is, hogy ne alázzanak meg, nem vagy te se a lábakapcájuk, se valamelyik végtagjuk, ami hozzájuk van nőve. Persze ehhez hozzá tartozik az önvizsgálat is, hogy igazuk van-e, és ha igen, akkor azt megfogadni, mielőtt előtör a hiszti.

Ha neked van igazad, akkor sztrájkolj, még ha meg is vernek, ne engedelmeskedj. De ha nincs igazad, akkor kérj elnézést, és csináld amit mondanak.

Ha nem érted, mit miért tesznek, akkor mondd meg, hogy indokolják meg, beszéljétek meg értelmes emberekhez illőn.

2012. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!