Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy változzak meg? Mit tegyek?

Hogy változzak meg? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerűen utálom magamban,hogy nem tudok mások előtt beszélni.Pedig alapvetően sokat mondok a családom és a barátaim előtt,de amikor mások előtt(pl.osztálytársak vagy idegen személyek)előtt kell beszéljek,egyszerűen nem megy.Teljesen zavarba jövök,össze-vissza beszélek,nem tudok normálisan fogalmazni és nem olyannak ismernek meg,amilyen valójában vagyok.Mert ha pl. le lehetne írni azt az adott dolgot,sokkal jobban menne.

Volt már versenyen is olyan,hogy egy adott témáról kellett beszélnem két percig és majdnem egy hang se jött ki belőlem csak értelmetlen zagyvaságok.

Hogy tudnék ezen változtatni? :(



2012. jan. 27. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:
menj el pszihológushoz
2012. jan. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A te problémád valójában sajnos sok ember problémája is. Például nekem is és alapvetően ez az önbizalomhiányból fakad. Szépen fokozatosan fel kell építened az önbizalmadat, nem szabad félni a többi embertől, mert ők is ugyanolyanok, mint bárki más.


[link]


Talán ez a blog segíthet, vannak rajta hasznos dolgok!

2012. jan. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen,szerintem is önbizalomhiány miatt van.Eléggé bizonytalan vagyok ilyen helyzetekben..
2012. jan. 27. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!