Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan változzak meg, hogy ne...

Hogyan változzak meg, hogy ne legyek ennyire szerencsétlen?

Figyelt kérdés

ha van balszerencsés ember, én az vagyok.. tök örülnék ha nem esnék pofára mindenki elött, ha nem csörömpölnék ha télleg csendbe kell maradni, ha nem mondanék mindig óriási nagy hülyeségeket. meg még folytathatnám.. lehet hogy az önbizalomhiány miatt is:S

a családba is én voltam mindig a 'szerencsétlen' dehát nemtom, szeretnék egy kis önbizalmat meg szeretnék változni, már ha meglehet.

hogyan csináljam?? bármi öltet jó!!!!!!!!!:(



2011. dec. 20. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Lelkitárs.

Ha akarsz, írj privit, talán együtt kimászunk ebből a rohadt árokból.

2011. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
sosem értettem az ilyen embereket
2011. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nincs önbizalmad. Eleve a sikertelenségre koncentrálsz.

Gondold azt, hogy vonzó vagy és kedves. Ha valami mégis balul sül el, nevess egyet, legközelebb jobb lesz.

2011. dec. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Utolsó: Azért, mert szerencsés vagy. Téged se akart kipaterolni apád otthonról 14 évesen egy kollégiumba, vágta anyád a fejedhez, hogy házasodj meg és takarodj, stb.

Szall szerencsés vagy.

2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
*bocs, uccsó előtte, csak közbe jött még1 komment
2011. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, azt hittem én. :) Mert mesélhetnék, de nem szeretem a horrort. :S

Szóval fel a fejjel, és mindenhonnan felállni.

2011. dec. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Csurig vagy szorongással, ezért folyamatosan erre figyelsz.

Sokkal többet foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad, mint kellene, ezért egyik baki követi a másikat. Pedig ha végiggondolod, magad is tudod, hogy nincs jelentősége. Másokat sem érdekel, hogy te mit gondolsz róluk. Próbáld egy kicsit humorosan felfogni, ha pl. megbotlasz nevess egy jót, hogy anyám, majdnem elhasaltam. Inkább higgyen mindenki egy laza, vicces figurának, mint egy kis szerencsétlennek. Próbáld megjátszani, hogy nem érdekelnek az ilyen apróságok, egészen addig, míg már tényleg nem érdekelnek.

2011. dec. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez bizony önbizalomhiány. Régen én is ilyen 'úristen de gáz vagyok' típusú lány voltam, aztán összeszedtem magam, szerelem-ügyileg meg barát-ügyileg is, így még ha nem is duzzad a mellem az önbizalomtól, legalább határozott vagyok, és ami a legfontosabb, tudok nevetni magamon.

Minden héten esek, megbotlok mindenki előtt, majdnem kitöröm a bokám, hangosan beszélek és pont abbamarad a zaj, ezért mindenki hallja, a szexuális életemről való beszámolást hallja egy tök idegen. Szóval vannak ilyen vicces történetek. De mivel nevetek magamon, senki nem nevet rajtam, hanem velem. Szekálni sem tud már senki, mert nem tud rajtam fogást találni. Alacsony vagyok, régen szekáltak is miatta, most meg együtt nevetek a többiekkel, mert igen, tudnak vicceseket mondani.

Ne úgy tekints magadra, mint egy áldozatra, és akkor sokkal könnyebb lesz minden.

- És mielőtt kapnám az ívet, nekem is vannak rondább dolgok családügyileg, tehát nem vagyok az a mindent a segge alá tesznek típus.

2011. dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az utolsónak igaza van.

Én is ilyen kis nyomi vagyok és régen ha kinevettek mindig tökre a szívemre vettem meg ilyenek...de amint elfogadtam magam és ha elestem akkor röhögtem magamon abban a pillanatban elfogadott a környezetem is. Mindenki így szeret ahogy vagyok a szerencsétlenségeimmel együtt. Sokszor emlegetik fel és nevetünk együtt. Tesin pedig mindig bevágok egy olyan poént pl. ha röpizünk(amihez mint általában mindenhez nincs tehetségem),hogy én világbajnok röplabdás vagyok csak nem akarom, hogy irigykedjetek. Fogd fel pozitívan a dolgokat és nem lesz semmi gond, fel a fejjel:))

2011. dec. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Egy ideig nekem is ez volt a bajom... Mostmar nem! :) 12/F
2011. dec. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!