Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Senkinek nem akarok megfelelni...

Senkinek nem akarok megfelelni, de mégis sokszor így teszek ha új társaságba kerülök, ezért félek új körökbe menni, hogyan változzak?

Figyelt kérdés

ma is mi volt.. srácok elpróbálták a szalagavatójuk műsorát, engem is meghívtak szerepelni, igent mondtam, de amikor vannak a próbák sokszor érzem azt hogy én nem ebbe a társaságba való vagyok.


ők jókat hülyülnek, én meg csak csöndbe vagyok


egyszerűen frusztrál ha nem tudok hozzászólni semmihez..:\

márpedig így van


2012. jan. 27. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért nem tudsz hozzászólni semmihez?

Mert nem tudsz semmit, vagy mert más érdekel, mint a többieket?

Ha az előbbi, akkor olvass, tanulj, legyen hobbid, életcélod.

Ha az utóbbi, akkor keresd meg azokat, akik hozzád hasonlók.

2012. jan. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

van életcélom, van hobbim is amivel rég óta foglalkozom és egész jól is megy


ha olyan ebmerekkel vagyok akik hasonló dolgokkal foglalkoznak akkor egész jól érzem magam, de suliba kbb semmi hobbijuk nincsen..van aki kondizik,partyzik,iszik és tanul, van aki táncol és nem partizik és alig vannak témái


aztán persze számukra(osztálytársak) meg én vagoyk az unalmas,

2012. jan. 27. 21:21
 3/3 Gergo_30F válasza:

a "félek új körökbe menni" részhez:

[link]

2012. jan. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!