Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Vannak olyan testhelyzetek...

Vannak olyan testhelyzetek amikor nagyon kényelmetlenül fekszel, alszol, ülsz, állsz. Ilyenkor gondolom próbálsz minnél hamarabb elmozdulni 1 jobb kényelmi pozícióba. (? )

Figyelt kérdés

de mi van ha én folyton ebben a kényelmetlen testhelyzetben vagyok...(ezt most ku.rvára félre fogjátok érteni) szellemileg és fizikailag is kényelmetlenül érzem magam...főleg akkor amikor szembesülök a saját gyengeségeimmel és hátrányaimmal...pl nincs bnőm, barátaim...háziállatom...mert megkínoznám őket vagy egyszerűen csak pár mondat után megsértődnek és elszaladnak.na mit is akartam kérdezni...bakker elfelejtettem!!!

....a fene egye meg...hát ilyet...elfelejtettem....

ja megvan vannak ilyen furcsa izékkel küzdő emberek mint én?


2012. jan. 29. 23:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Vannak, igen.

"...nincs bnőm, barátaim...háziállatom...mert megkínoznám őket..."

Fizikailag?

2012. jan. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
inkább szellemileg.nem etetném nem vinném sétáltatni meg ilyenek....az embereket inkább csak szadiznám utána meg bocsit kérnék.
2012. jan. 29. 23:34
 3/15 anonim válasza:

"bakker elfelejtettem!!!

....a fene egye meg...hát ilyet...elfelejtettem....

ja megvan vannak ilyen furcsa izékkel küzdő emberek mint én?"

Hallottál már a backspace-ről?

2012. jan. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
nem ez a lényeg....hol találhatok ilyen embereket mint én?
2012. jan. 29. 23:40
 5/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha mindenkit szadizol, akkor hogyan várhatod el bárkitől is, hogy ezt "lenyelje" és minden bocsánat kérés után visszatérjen hozzád?? Ha valakit szeretsz és ő viszont szeret, akkor baromira könnyű neki fájdalmat okozni, márpedig nem mindig elég egy szimpla bocsi, avagy ugyebár egy alapvetően rossz kapcsolatot, ahol nem jönnek ki egymással a felek, folyamatos sértődés van, mi értelme van erőltetni?

Ergo, az hogy kényelmetlenül érzed magadat, csak is a te hibád, mert nem sebet kéne nyalogatni és megpróbálni elfogadni azt, amit úgysem fogsz tudni SOHA elfogadni (hogy egyedül vagy), hanem felismerni a hibáidat, változtatni rajta és lépni... Ha te tudod, hogy bunkó vagy, vagy szét szadizol mindenkit, hát tegyél ellene, legyél nyitottabb, ne szólogass be mindenkinek, stb.

2012. jan. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

de ha 1 kicsit tekintettel lennének rám az emberek és ha 1 kicsit a kedvemben szeretnének járni akkor miért nem bánhatok úgy velük ahogy én akarok.

mármint a többi embernek kell hozzám viszonyulnia nem én hozzájuk.



Vagy lehet, hogy egy primitív világképem van a mai emberek érzéseiről.....de én nem akarok változni.

2012. jan. 29. 23:48
 8/15 A kérdező kommentje:

hány éve is?.....kb 14 éves korom óta van ez...most vok 19....nagyon nehéz...mondhatni lehetetlenség változtatni ezen.

ez elég hosszú idő....1 általam elképzelt világban éltem és nehéz...sajnos....és annyira kényelmetlen folyton figyelnek a figyelő szemek.

ti nem érzitek buszon, metrón, villamoson????

2012. jan. 29. 23:51
 9/15 Gergo_30F válasza:
neked pszichológus kellene.
2012. jan. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

jártam, de megölte magát...utána jártam 1 másikhoz...az meg lázgörcsöt kapott és már nem praktizál.

elegem van belőlük...azt mondták, h már gyógyult vok....de ez még régebben 3-4 éve volt.

2012. jan. 29. 23:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!