Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem értem miért szidjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért szidjátok a tini lányokat a szexuális életért stb? Szerintem jobb hogy ilyenkor kiélik magukat.

Figyelt kérdés

Saját példám, 15 évesen vesztettem el. 18 éves koromig 11 pasival voltam együtt, volt közte komolyabb kapcsolat is meg egy éjszakás is.

Nem lettem terhes nem kaptam el betegségeket, mert volt bennem felelősség, csak simán élveztem az életet.


Jelenleg 21 évesen van egy 2,5 éves kapcsolatom.

Pár hónap múlva készen állunk az összeköltözésre, később az esküvőre is.

Én örülök hogy kiéltem magam akkor, és nem most hajt a kiváncsiság más pasik után, mondjuk 28 éves koromig.


2012. jan. 18. 13:23
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell az embernek kiélni magát? Később mire fog vágyni?

A te tekintetedben én prűd lennék?

15 évesen jöttem össze először férfival, 16 évesen adtam oda magam neki.

18 voltam mikor összeköltöztünk, és 19 amikor hozzámentem.

Jómagam is 21 vagyok.

2012. jan. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%
Én is ennyi idős voltam mikor elvesztettem a szüzességem. Amúgy nagyon sokan azért ellenzik a mai tiniknek, mert sok közülük felelőtlen, aztán sorban állnak az abortuszra várva... Tisztelet a kivételnek. Ismerek olyan csajt, aki 12(!) évesen több f....t fogott mint én eddigi életem során.
2012. jan. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%

Mert van, akit akkor sem hajt a kíváncsiság más pasik után, ha egy volt csak neki. Nincs szüksége mindenkinek arra, hogy kiélje magát.

"Nem lettem terhes nem kaptam el betegségeket, mert volt bennem felelősség, csak simán élveztem az életet."

Nem mindenkiben van felelősség. Nem mindenki tudja otthagyni azt az életvitelt, amit tinikorában elkezdett. Van, akinek sosem elég, van aki kiég lelkileg. Összességében nem mindenkinek tesz jót. + nem árt, ha az ember tanul egy kis önfegyelmet.


Nőknél ez nem túl nagy dicsőség, talán azért szidják. Tudod, ilyenkor megy a r.bancozás. És az egy dolog, hogy senkinek semmi köze hozzá, de hány lányanya van, aki meg is szüli a gyerekét, a társadalom minősége meg csak romlik.


A tinikor még jócskán befolyásolja az ember későbbi életszemléletét. Rád a bulizás-pasizás ezek szerint jó hatással volt, de lássuk be, nem mindenkinél van ez így.

+ még egy indok: "kutyából nem lesz szalonna" Gyakran igaz ez a mondás.

2012. jan. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
11%

"Miért kell az embernek kiélni magát? Később mire fog vágyni?"


Ezt te most h gondolod? h megcsalod a férjed?

2012. jan. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen 11 pasival voltál együtt... hát gratulálok! Hiába nem kaptál el semmit, védekeztetek, nem estél teherbe, ez akkor is sok!
2012. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
51%
én sem értem.
2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
13:31 vagyok, azt elfelejtettem írni, hogy 19 vagyok, fél éve van párom, aki az első volt az életemben. Nem voltak nagy kavarásaim, nem ujjaztak diszkó wc-ben. Nem hiányzott, ezután sem fog. Ha a csak párommal lennék az elkövetkezendő 50 évben, akkor sem bánnám. Nincs bennem kíváncsiság. lehetőségem lett volna, igényem nem volt rá. Más elveim vannak, ennyi.
2012. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
Szerintem meg ha a férfiaknak lehet sok nőt kipróbálni, akkor nekünk is lehet. Nem magasabbrendűek ők hogy nekik dicsőség nekünk meg szégyen. Ezen a hozzálláson végre változtatni kellene.
2012. jan. 18. 13:35
 9/49 anonim ***** válasza:
100%
Büszke lehetsz magadra. Mást nem lehet ehhez hozzáfűzni.
2012. jan. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
0%
én egyetértek veled, de itt úgyis meg fogod kapni a virtuális pofonokat a nolife nethuszároktól.
2012. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!