Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Annyira szerethiányos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Annyira szerethiányos vagyok, hogy az egyedüllétnél jobb egy csúnya lánnyal is lenni már, szerintetek beteg vagyok és ez már annak a jele, hogy én is egy csúnya, túlsúlyos lánynál kötök ki, akik igazából sosem tetszettek?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem mindenki kap esélyt tőlem, leadom az igényeimet, mert egy lánnyal sem tudok kapcsolatot kiépíteni, mert egyszerűen félek kezdeményezni élőben, neten is csak görcsölök, hogy mit ne írjak, amitől elijesztem vagy untatom a lányokat.
2012. jan. 20. 23:21
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legrosszabb, amit csak tehetsz. A legjobb az lenne, ha erőt vennél magadon és abbahagynád az önsajnáltatást és végre a sarkadra állnál. Meg kéne mutatni, hogy ki a legény a gáton és oda menni a normálisan kinéző lányokhoz. Nem csak álmodozni róla és utána kikötni a görényeknél. Állandóan abban a tudatban élnél, hogy mi lett volna, ha megpróbáltad volna a szebb lányokat. Most őszintén, veszíthetsz valamit? Szerintem semmit, önbizalmat lehet építeni, abból mindig van elég.
2012. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
Ezzel az önsajnálattal nem is fogsz csajt találni.Legyél már férfi álja a sarkadra,ne sirj itt.
2012. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Hallgass az elsőre...
2012. jan. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
71%
vegyél szilvásbuktát és meny csajozni
2012. jan. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
Andráa222!Te nagyon dilis vagy.:-)
2012. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:

Hidd el ez nem jó. Én is csináltam, csak fordítva. Bármilyen szakadt, idióta, béna lúzerrel összejöttem, mondván nekem jobb úgysem fog jutni, de egyszerűen szörnyű volt, hát h.ülye nem vagyok, és hiába kezdek valakivel aki tényleg enyhén fogyatékos, egyszerűen nem fogom jólérezni magam vele, ráadásul még a külseje is taszít.

Inkább rááldoztam a kamaszkoromat és pár évet még, de addig erőlködtem magamon, hogy már egész jó pasik is szívesen randiznak velem. Semmi értelme - már bocs a szóért - nyomorék csajokkal kezdened. Nem fogod magad jól érezni velük. Tapasztalatból mondom, inkább kapd össze magad, és próbálkozz átlagos, de elfogadható csajoknál.

2012. jan. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
De ne megy, mindenki néz, látja, ha beégek ennél meg annál a lánynál ráadásul ahol a legtöbb szép lányt látom az egy népes buszmegálló vagy egy tömött busz többnyire...
2012. jan. 20. 23:28
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
És akkor mi van?Ki nem @ra le ,hogy mit gondolnak ha netán beégsz..de legalább probálkozzál.Arr fogsz várni mig egy magában álldogáló lányt találsz?Arra aztán várhatsz.
2012. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:

Programozd át az elvárásokat!

Ahhoz, hogy a vágyból tényleg változás legyen, először be kell lőnöd a konkrét célt. A konkrét cél pedig úgy lesz tiszta, ha formát kapnak az elvárásaid: ne a pontos paraméterekre gondolj, sokkal inkább arra, mi az, amit szíved szerint megkívánnál egy kapcsolattól. Minden nagy cél eléréséhez elsősorban magadon kell dolgoznod - még ha furcsa is -, és nincs ez másként a párkapcsolat esetében sem.

Ha a múlt csalódásaiból indulsz ki, akkor még csak nem is nullánál lesz a startvonalad, de egyenesen mínusz egynél. Ha azt vizionálod, hogy a következő fickó, vagy csaj ugyanúgy megbánt, megcsal vagy elhagy, ahogy esetleg az exed tette, nagy valószínűséggel bele is trafálsz. Ám ha képes vagy pozitívra fordítani az elvárásokat, vagyis elhiszed, hogy létezik olyan férfi,Vagy nő, aki képes tisztelni és szeretni, megtetted az első lépést.

2012. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Én is béna vagyok és csúny, ezért inkább prostizom, ők nem utasítanak vissza :)
2012. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!