Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Óriási Hangulat ingadozás? (lent)

Óriási Hangulat ingadozás? (lent)

Figyelt kérdés

Tehát, hol is kezdjem? Nem vagyok megelégedve magammal, tisztában vagyok vele, de ezzel nem vagyok egyedül a világon. Egyszerűen nem tudom mit csináljak, hetente változik a nézetem magamról. Van, hogy belenézek a tükörbe és egész jónak tartom , amit látok (akkor sem vagyok megelégedve, csak éppen nem olyan katasztrófa,mint máskor) Tart talán pár napig, vagy addig sem, aztán jön az, amikor hányni tudnék magamra. A hajamon gyakorlatilag hetente változtatok valamit, mert sosem tetszik, a stílusom már megtaláltam, de bárhogy öltözök fel, az számomra katasztrófa. Mindezt nem szoktam mutatni, nincs szükségem rá, hogy sajnáljanak,nem szeretném elijeszteni az embereket magamtól,szerintem többnyire vidámnak látnak (suli, egyebek) a barátnőmnek be szoktam számolni a problémáimról, persze ezekről ennyire részletesen nem. Néha csak úgy érzem, hogy sosem fogok együtt lenni azzal, akit nagyon kedvelek (csak félek elmondani neki), az álmaim sosem valósulnak meg. Olyan messze érzek magamtól mindent. Ki tud készíteni, ha a közvetlen közelemben valaki dicsőíti magát és komolyan is gondolja, nem tudom honnan van képe ennyi önszeretethez. Irigylek más lányokat, egy nagyon jó barátnőmet is, minden meg van benne, amit az ember csak kívánhat, velem ellentétben.

Köszönöm, ha valaki végigolvasta 15/L


2012. jan. 31. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Figyelj. Sok ember nem veszi észre, hogy milyen szerencsés. Tehát felteszek pár kérdést, és akár csak úgy magadnak válaszolhatsz is.

Kövér vagy? TÉNYLEG, igazából csúnya vagy vagy csak eltúlzod? Vannak barátaid? Szeret a családod? Együtt vannak a szüleid? Anyagilag biztonságban vagy? Van miért élned(akármi)?


Hogyha ezekre a kérdésekre többnyire pozitív a válasz akkor szerintem lehetsz boldog.


Na jó, ez annyira nem is volt válasz a kérdésedre.. Ha egy kicsit jobban érzed magad tőle, nekem a kérdésekre mindre 'negatív' a válaszom. Szóval sokkal szerencsétlenebb vagyok mint te.

2012. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy ezt rossz hallani, de ez valószínű korral jár. A te korodban a legtöbben ugyanígy állnak a dolgokkal, csak épp úgy, mint te, nem akarnak róla beszélni.

Idővel változik majd a dolog, ne aggódj! :)

2012. jan. 31. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!