Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi a normális súly ingadozás?

Mennyi a normális súly ingadozás?

Figyelt kérdés
múlt hétvégén 49.7 voltam mostmeg 50.8 körül. :| ez normális? voltam előtte kétszer is nagy wc-n.... <--- erre is válaszoljatook!!!
2011. okt. 15. 11:54
 1/6 dirtboy ***** válasza:
persze hogy normális,ne aggódj no problemo
2011. okt. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy normális. Nekem napi 1,5 vagy akár 2kilót is szokott ingadozni. Ha már kb 4kilóval mutat többet és nem tömegnövelő az étrended és edzésed akkor ott már gond lehet.
2011. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1kg ingadozás? Simán, az semmi. Ha lány vagy, menstruáció előtt simán lehet ez 2-3kg is, mert akkor vizet tartasz vissza.
2011. okt. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belefér,ez még jó.
2011. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem 1-2 kilót simán szokott ingadozni lány létemre, attól is függ persze mennyit eszek
2011. okt. 15. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pár hete volt, hogy este megittam 2 doboz sört, meg nehezebb kaját vacsoráztam, és 70 kg-ot mutatott a mérleg. Amúgy meg 65-66 vagyok.
2011. okt. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!