Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl...

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Meg akarok változni, mert amikor belenézek a tükörbe, csak egy ronda lányt látok, és fiúk is mondták már, hogy csúnya vagyok.

Először is szemüveges vagy (nyártól már kontaklencsés, szóval az megoldva), a hajammal semmi baj de az arcom az ronda. Kicsi sötétkék szemek (szerettem eddig, hogy kék, de annyian leírták, hogy inkább a barna szemet szeretik), nagy orr szeplők stb.

Nos, hát az alakom se tetszik, ilyen alakot szeretnék:

[link]

Keveset eszem, és itthon csinálok felüléseket (100-at) és lábedzés is van (kondizni meg futni nem merek járni, pluszba még hideg is van.). Mondták, hogy jó az alakom de úgy érzem, csak elfogultak.

Ráadásként még sok anyajegy is van a kezemen...

Mit tegyek? :(


2012. febr. 3. 21:27
 1/9 A kérdező kommentje:
és úgy érzem, hogy semmi se áll jól nekem.
2012. febr. 3. 21:28
 2/9 anonim válasza:
Fogadd el magad! Olyan vagy amilyen. Biztos vagyok benne ,hogy vannak rajtad szép dolgok is ,csak te nem veszed észre . Hozd ki magadból a maximumot , fogyj le olyanra amilyenre szeretnél , sminkeld ki magad , alakítsd ki a stílusod. Mindenkinek vannak hibái,de mindig a kisugárzás a legfontosabb. :)
2012. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi.!:) Hát én nem veszem észre a szép dolgokat magamon...:( Amúgy meg sminkelni nem engednek minket (suli).
2012. febr. 3. 21:40
 4/9 anonim ***** válasza:

ha fogyni szeretnél, szerintem keress a youtube-on zumbás videókat, azokat csináld, tornázz, és ne keveset egyél, hanem egészségeset. Azzal, hogy nem eszel, csak a szervezeted teszed tönkre, nem fogsz fogyni tőle, ha igen, akkor is vissza fogsz hízni. Nézz utána google-ba a helyes táplálkozásnak, ott vannak jó receptek is, amik egészségesek, és zsírégető hatásuk is van.

Aztán, olyan ruhákat hordj, amiben jól érzed magad. :) Keresd meg a saját stílusod, és alakítsd át a ruhatárad olyanra. Nem kell dögdrága ruhákat venned, vannak butikok meg turkálók is nagyobb városokban, ott tudsz venni jó ruhákat is.

És sminkeld magad. Ha a suliban nem engedik, az se baj, nem azt mondtuk h rikító színekkel kend ki magad. Alapozó (bőrszínhez igazodó, az nem szép ha a fejed barna a nyakad meg hófehér) meg egy kis szempillaspirál és már kész is. Hidd el, ki tudod hozni magadból a maximumot. Egyébként a szeplőket is el lehet tüntetni, valahol olvastam egy krémről, írd be a google-ba, biztos megtalálod te is. Meg menj el kozmetikushoz, h hozza rendbe az arcod, ha esetleg van pattanásod meg mitesszered :)

Sok sikert!

2012. febr. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) hát egyszer voltam kozmetikusnál, pattanás nyomkodáshoz, nem mentem sokra, de rászoktam az élesztőre és kevesebb. :) a ruháimmal megvagyok elégedve, csak úgy vagyok vele, hogy nekem semmi sem áll jól. :) köszönöm mind2tök válaszát, megteszek mindent! :)
2012. febr. 3. 21:56
 6/9 anonim ***** válasza:

TUdod mit? Nem tudom, hány éves vagy, de én segítek neked! Küldj nekem privátba sok-sok képet magadról, jól és rossz sikerültet is, pózolósat, nem pózolósat, egész alakosat, bikiniset, stb! Sokmindent rosszul csinálsz a fogyással kapcsolatban, és segítenék kiaknázni a melléfogásokat a szépségápolásban.

14lány

2012. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi, de a képküldözgetés kihagynám ;)
2012. febr. 4. 00:16
 8/9 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok, ha gondolod tudok neked segíteni, írj privátot, semmi kép nem kell nekem egyébként, nekem már elég sok tapasztalatom van az ilyen téren, bár a sikert nem garantálom, azért próbálkozhatunk nem? :)
2012. febr. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
de :)
2012. febr. 5. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!