Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan válhatnék lelkileg...

Hogyan válhatnék lelkileg erősebbé?

Figyelt kérdés

Hogy ne tudjanak mások a földbe döngölni, mikor nekem több igazam van..

Nem akarok érzéketlenné válni, csak néha esetleg győzni is.. (eddig mindig vereségeim voltak, s nálamnál butább emberek ujjongoztak a hullám fölött)



2012. febr. 4. 19:42
 1/4 A kérdező kommentje:
ja és 18/L vagyok
2012. febr. 4. 19:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Minek vitatkozol idiótákkal?

Csak olyanokkal vitázz, akikkel szemben lehet érvelni, meghallgatják, és ha igazad van, akkor azt elismerik.

A legtöbb ember csak azt a szart büfögi vissza, amit belenyomnak az agyába a tv-ből, meg otthon, az iskola, és tök mindegy, hogy mit mondasz nekik, és a végén úgyis te unod meg előbb.

2012. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

igaza van az 1.nek

én így jártam a legjobb barátommal akinek mondtam hogy a tej az a felnőtt emberi szervezetre ártalmas, erre meg furán néz rám, és majdhogynem kinevet..


az emberek ilyenek, és nem csak a hülyék ,lehet valaki intelligens ,de mégis ha kiskorától kezdve a hülyeséget kapja akkor sajnos ilyen lesz


hát nézd LE KELL SZARNI, nekem sem megy nagyon sokszor, de mit tudok tenni, próbáld rávenni az agyad hogy le tudja szarni, próbáld úgy felfogni hogy mivel te nem születtél azzal a "képességgel" hogy leszarj mindent (ahogy a legtöbben) ezért neked figyelni kell erre is, de ez erősebbé tesz , feladatként tekints minden olyan új történést amivel találkozol életed során és szuggeráld magad hogy ez pont azért van hogy MEGTANULD LESZARNI :)

2012. febr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Egy jóbarátom tanácsolta egyszer:

"Ne vitatkozz idiótákkal, mert lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!" :D

2012. febr. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!