Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy válhatnék én is erősebbé...

Hogy válhatnék én is erősebbé lelkileg? Akár érzéketlenné is?

Figyelt kérdés
Túlérzékeny férfi vagyok, és ez nagy problémákat okoz. Szeretnék én is "kőszívű" lenni, hogy csináljam?
2012. jan. 14. 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak emberek akiket erősebbnek látsz,de az mindig is csak a felszín marad.Én is ilyen vagyok nem tagadom.Ennek ügyében csak annyit tehetsz hogy elnyomod a dolgokat sokszor magadban és majd ha egyedül vagy akkor engedd ki..Szóval kő szívet nem tudsz csinálni hanem azt mások miatt alakul ki.Én sokat csalódtam és az a helyzet hogy a saját büszkeségem sokkal többet jelent mint az érzelmeim,de ettől fügettlenül sokminden fáj.

Ezzel nem lehet mit kezdeni csak elrejteni mások elöl hogy ne legyél sebezhető.

2012. jan. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%

Mindenki önző állat akar lenni? :(

Tudod nem az a kemény legény, aki üt, hanem aki állja a csapásokat, és nem lesz kőszívű.

2012. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
aki csak állja a csapásokat, előbb utóbb öngyilkos lesz. Nem akarok oda jutni.
2012. jan. 14. 15:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha eljutsz arra a szintre hogy érzéketlen legyél...na akkor lehetsz öngyilkos...

Velem is ugyan ez a helyzet...minden kis semmi bőgök...és kiakadok...

Már kezdek kicsit erősödni...de lenne min fejlődnöm:)

Ha gondolod írj privátot...:)

2012. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez engem is érdekelne szóval ha nem baj írok, hogy lássam a válaszokat.

egyébként én már egész jó úton haladok, elértem hogy senkit nem szeretek (egyvalaki van még, de igyekszek), nem érdekel semmi. a másik oldalon meg mondjuk elég érzékeny vagyok.. de már nem is nagyon tudom, mintha több 'személyiségem' lenne.

2012. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az a gáz hogy egy normális ember az nem akar ilyet, mivel egy szerintem egy normális embernek helyén van a lelke, legalább is amilyen körökben én mozgok..nem tudom hogy csinálják, de én is nagyon irigylem őket. talán másképp nevelkedtek


szerintem úgy tudod kiölni magadból, hogy figyelsz magadra hogy egyes szituációkba ne úgy reagálj ahogy eddig, hanem próbálj mindent leszarni, pfff habár én is ezt akarom már évek óta.de még mindig nem az igazi:\

18f

2012. jan. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!