Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Voltatok úgy, hogy egy szerete...

Voltatok úgy, hogy egy szeretett emberért - akibe nem is biztos hogy beleszerettetek - bármilyen változást megtettetek volna?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel 2-3 hónapja lettünk "jóba".

Eléggé visszahúzódó, és úgy nagyjából csak velem tud elbeszélgetni, mint lánnyal, de viszont nekem nagyon tetszik. Van az osztályba 2 másik csaj is, akiknek tetszik, az egyiket már sikerült a fiúnak kibeszélnie nekem, hogy fárasztja, és azzal a csajjal nem is vagyunk jóba. És féltékeny rám..

Ugyanakkor a fiút nem érdekli ő, de sajnos én sem. :( Pedig sokat lógunk együtt, mindig beszélgetünk, puszival is köszön (senkinek se szokott), megvár iskola után, egy vonaton jön velem stb.

Piercinget is csak azért nem csináltattam, mert nem tetszik neki. És tudja jól, hogy adok a véleményére. Csak az Övére.:(

Nem tudom mit tegyek, hogy megkedveljen egy kicsit jobban.. várjak vagy nemtudom..

De egyébként nem vagyok egy vékonyka, szerintem ez itt a baj.. 164/80... de rajta vagyok az ügyön, nem is tűnök ennyinek, csak a combra meg a popsira hízok, a hasam picit (!) gömbölyűbb. Úristen nem tudom mit tegyek:( Ti mit csinálnátok?


15/L


2012. febr. 4. 23:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem. Ha változni akarok/nem akarok, azt csakis magam miatt. Később, ha már egy pár vagyunk/lesztek akkor az egymáshoz csiszolódásnál majd alakítjátok egymást.
2012. febr. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!