Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » TANÁROK! Előfordult már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TANÁROK! Előfordult már veletek, hogy beleszerettetek egy diákotokba?!

Figyelt kérdés

Lett belőle valami? Hogyan mutattátok ki?

De az már biztos előfordult már valakivel, hogy beleszeretett egy diákja, a tudtotokra adta, vagy csak a viselkedéséből éreztétek? Ha elmondta, hogyan tette, hogy reagáltatok?


2012. jan. 17. 15:49
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
egyfolytában beléjük szeretek...szopásért jegyet javíthatnak
2012. jan. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egész évi szopási teljesítményt nézem.
2012. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
te is tanár vagy?:p üdv, kolléga:D
2012. jan. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez nem fordulhat elő, mert egy normális tanár (mindegy, hogy nő vagy férfi) a diákjaira nem tud ilyen szemmel nézni...egyszerűen ez nem fér bele, elképzelhetetlenné teszi a munkát.

Én tanár leszek, már nagyon sokat tanítottam olyanokat is, akik csak néhány évvel fiatalabbak nálam...de ilyen nem fordulhat elő...szerintem.

2012. jan. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
81%

Volt egy tanár ismerősöm, megdugott vagy 6-7 lányt a gimiben ahol tanított mire kirugták. Majd elment az ország másik végébe és ott folytatta ugyanezt.


Ahova meg én jártam gimibe ott, egyik tanárnő saját diákjával házasodott össze érettségi után. Még mindig együtt vannak. Gyerek is van már.

2012. jan. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 tetro ***** válasza:
Én nem vagyok tanár, de tartok órát egyetemen. És van akibe hosszabb-rövidebb időre beleszerettem, mert nagyon tehetséges volt :D Persze jó jegyet is kapott, de én amúgy is nagyon lágyszívű vagyok.
2012. jan. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nálunk a suliban van 1 legenda , hogy egy negyedikes diák húzogatja a matektanárt , hát én kinézem belőlük...
2012. jan. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem olyan van most, hogy a tanárom szeretett belém.. Mondjuk én már bőven nagykorú vagyok.
2012. jan. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyetemen vallotta be egyik tanárom (nincs köztünk nagy korkülönbség), miután végeztem a tárgyával, szóval nem ilyen jobb jegyért dologról van szó. :D

Elég komolyan gondolta, de nem lett semmi, nem akartam.

2012. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

most kúrtak meg a kémiaszertárban. átmentem félévkor!

16/L

2012. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!