Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már olyan veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan veletek, hogy belementetek valamibe, amiről tudtátok hogy nagy valószínűséggel rosszul fog elsülni, és nem lesz jó vége, és a tilosban jártok, de mégis megtettétek?

Figyelt kérdés
NEM a sexre gondolok.
2012. jan. 1. 16:10
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem! Soha nem megyek bele semmi olyanba amiről tudom,hogy nem jó,veszélyes, vagy erkölcstelen,vagy büntetendő..

Nagyon sokszor visszaüt ám a baj,amit később lehet soha nem tudod magadról lemosni..

2012. jan. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen. és én a szexre gondolok. :(
2012. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Én nem erkölcstelen vagy büntetendő dologra gondolok. Olyanra, amivel "csak" magadnak ártasz, lelkileg. És hiába tudod, hogy hiba de megteszed, mert akarod, és reménykedsz benne, hogy talán mégsem sül el rosszul.
2012. jan. 1. 16:19
 4/10 anonim ***** válasza:
hát igen épp így voltam vele én is. megtettem, mert azt hittem így majd megtarthatom. hatalmasat tévedtem. tanulj mások hibájából és ne add könnyen magad! tudom hogy nem erre gondoltál, de én csak erre tudok most gondolni..
2012. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
(2. voltam)
2012. jan. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha egy olyan kapcsolatra gondolsz, ahol tudod hogy a másiknak nem ugyanazok az érzései, akkor természetesen ne menj bele!
2012. jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Velem volt sokszor.Szerelem/szex-ben is meg más dolgokban is.Hogy miért csináltam ezeket,nem tudnám megmondani.
2012. jan. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sztem a pillanat hevében döntünk úgy hogy nem számít ha később fáj... de olyan rossz ez így :S
2012. jan. 3. 19:10
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen,magamat hitegettem,nem egyszer..bíztam benne,hogy van aki tényleg szeret,és képes igazat mondani stb és mégse..de ez van öreg,túlléptem nagyjából rajta. ;) csak "barátoktól" fájt,de nem tudok már rajta változtatni.

Ami nem öl meg,az megerősít..erre gondolok sokszor.

2012. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elég naiv vagyok, és optimista, szóval persze. Az eszem tudta, hogy nem kéne, de még is megtettem, a szívemre hallgattam - adtam egy harmadik esélyt is. NAGYON NAGY HIBA VOLT! Megaláztam magam. Persze ez szituációtól függ,és témában, de ha nem vagy tuti biztos benne, akkor NE. Fel kell írni ilyenkor az éveket: mellette, és ellene. Sokat segít átlátni a helyzetet. Ma már kicsit jobb a helyzetem.
2012. jan. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!