Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha újra születhetél és megvála...

Ha újra születhetél és megválaszthatnád, hogy hol és miként, akkor mit szeretnél?

Figyelt kérdés
Nem lehetnél szupergazdag, se szépségkirály/nő, se második Einstein, csak egy átlagos ember. Melyik földrészre, országba, vagy éghajlatra születnél, és milyen foglalkozású, életű ember szeretnél lenni? És miért?
2009. jún. 1. 15:06
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor Olaszorszagba szeretnek születni, Romaba, engem mindig elvarazsol az a hely, olyan, mintha haza erkeznek, az emberek mentalitasa közelebb all hozzam... a kepessegeimen nem valtoztatnek, talan-ha azt lehet-akkor az akaraerömön igen, es szivesen lennek valamelyik ottani muzeum kiallitas szervezöje pl :)
2009. jún. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ausztrália született lakosa lennék(szintén nő),és tenger biológus lennék..vagy a koalák szakértője...
2009. jún. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországba vagy Ausztriába a hegyekbe valahová. Egész biztos, hogy a turizmussal foglalkoznék! Imádom azt a vidéket, szerencsére gyakran járok arra!
2009. jún. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Finnországba szeretnék születni a jó életkörülmények és a kedves emberek miatt. Átlagos életű ember szeretnék lenni, szép nagy összetartó családdal. Mondjuk informatikusként vagy üzletasszonyként :)
2009. jún. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Az én álmom az, hogy egy meleg éghajlatú óceánparti kis faluban élnék, ahol fehér a homok a vízparton, pálmafák vannak, kis, kézi készítésű házikók vannak, ahol már megjelent a civilizáció, de nem az a jellemző. Növénytermesztéssel, vagy állattartással és házvezetéssel foglalkoznék, lenne 3-4 gyerekem, és minden este az óceánban úsznék egy nagyot. Ha lehetőségem lenne rá, akkor esetleg orvos lennék ugyanott.
2009. jún. 1. 15:37
 6/19 anonim ***** válasza:
67%

Ez tök idilli..olyan..mint egy film..amit leírtál :). Ha nagyon akarod.. akk sikerülhet elérned az álmod :)

Am..én ugyanúgy választanám a születésemet mint ahogy most van. Semmin sem változtatnék. :) Hosszú lenne elmesélni h miért, de nekem ez így a jó, és az álmomat nem más képességekkel és más helyre születéssel szeretném/fogom elérni, hanem azzal h nagyon szeretném, és nagyon akarom, és imádom :).

2009. jún. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én szegedre születtem,vannak igaz barátaim,van egy egy nagyszerű családom,és cél az orvosi...én szeretem hogyilyen az életem...de ha jobban belegondolok...


jó volna egy nyugodt,harmonikus helyre születtnék,ahol boldogok az emberek,süt a nap,és nem gyilkoskodnak lopnak stb,mindneki megelégszik azzal amije van.Egy tengerparti helyre...valami egyszerű munkával foglalkoznék akár egy saját kis boltban,vagy vizi mentőként.


De!Az Amerikai élet is vonz...pörgés,buli,fények...

2009. jún. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is Szegedre születtem :) (az előző előtti vok) :)

14/L

2009. jún. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
én Spanyolországba születnék (lehetőleg Andalúziába)és ott élnék átlagos,de színes, boldog életet nagy családdal:)és nagy házzal,szép környéken.
2009. jún. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok...

de azért valami temperamentumos helyre is mennék,(pl.:olasz,Spanyol ország)tánctanárnak!!!nha jó mostmár kifogytam az ötletekből nem irok..

14/L

2009. jún. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!