Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha most megválaszthatnád,...

Ha most megválaszthatnád, hogy következő életedben minek/kinek szüless, akkor milyen lennél?

Figyelt kérdés

Milyen élőlény, ha ember, akkor férfi, vagy nő, hogy néznél ki, milyen erősségeid, milyen (kötelező) hibáid lennének?

A mostani életet nem választhatnád.

Ne aszerint válassz, hogy most mit szeretnél, hanem hogy milyen feladatokkal tudnál megbirkózni egy élet során, és ehhez milyen tulajdonságokkal szeretnél rendelkezni.


2010. dec. 5. 00:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan szeretnék lenni, mint most, azzal az eltéréssel, hogy zenész családba születnék, kötélidegeim lennének és erős szervezetem.

Az utóbbi kettő hiánya miatt nem leszek soha híres zenész, pedig a tehetségem megvan, az első meg szimplán könnyebbséget jelent :)

2010. dec. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 BlackSword ***** válasza:
40%
Nem szeretnék következő életet (és szerintem nem is lesz)... Invidium vagyok, egyszeri és megismételhetetlen zseni, nem egy hutószalagon másolt sorozat...
2010. dec. 5. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
60%
Britneynek vagy Lindseynek és átpartyznám az életem, mint ők :xD
2010. dec. 5. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Gazdag.
2010. dec. 5. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ember lennék, ezen belül is ugyanígy lány. Csak a tulajdonságaimat változtatnám meg minden jóra. :)
2010. dec. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Lány lennék, akit Rebekának hívnak és szép alakja van, vörös haja és zöld szeme. Lazán öltözködik, nem szereti a magassarkút, kedvenc ruhadarabja a testhezálló farmer.

Egy kis lakásban lakik a szüleivel, és nem gazdag, de nem is szegény. Annyi hibája lenne, hogy Archonofóbiás, vagyis fél a pókoktól és túl jószívű. :)

2010. dec. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Modal válasza:
Fa lennék valami eldugott helyen. Az olyan nyugis.
2010. dec. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
kutya lennék..valami szerető családnál,olyannál mint a miénk, egész nap pihi lenne(: nekem ez lenne az "álomélet":)
2010. dec. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
28%

Nekem teljesen mindegy lenne, hogy mi leszek, férfi vagy nő, szép vagy csúnya, okos vagy buta - erre a kérdésre az az egyetlen értelmes válasz, hogy olyan ember szeretnék lenni, amilyennek lennem kell ahhoz, hogy "magasabb szintre" lépjek. Olyan képességekkel, amire szükségem van az adott életbeli feladatomhoz.

Innentől kezdve pedig édes mindegy, hogy milyen akarok lenni, mert mit érek azzal, ha gazdag vagyok, de végtelenül hülye?

2010. dec. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
Nem akarnék élni..... mert mostmár tudom, hogy milyen szar, és küzdelmes, és értelmetlen stb.stb.
2010. dec. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!