Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha újra születhetél és megvála...

Ha újra születhetél és megválaszthatnád, hogy hol és miként, akkor mit szeretnél?

Figyelt kérdés
Nem lehetnél szupergazdag, se szépségkirály/nő, se második Einstein, csak egy átlagos ember. Melyik földrészre, országba, vagy éghajlatra születnél, és milyen foglalkozású, életű ember szeretnél lenni? És miért?
2009. jún. 1. 15:06
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Nálam is Ausztrália a nyerő!

Én úgy élnék ott, hogy lenne Ausztráliában egy birtokom,lovakkal, tehenekkel, bárányokkal és a családommal, meg a barátaimmal élnék ott. Emellett néha bejárnék a városba, hiszen diplomás lennék és foglalkoznék az ottani dolgaimmal. Szívesen lennék író. A vidék ihletet ad, aztán bemegyek a városba és kiadom a könyvem. De jó is lenne! :D

2009. jún. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy olyan családba szeretnék születni, ahol szeretnek, és nem várnak tőlem lehetetlent, és elfogadnak, és nem bántanak, és nem szakítanak el életem párjától erőszakkal.
2009. jún. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanide, ugyanúgy. :)
2009. jún. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Orvos szeretnek lenni egy kis ocean parti falucskaba, nagy csaladdal.

Amugy a mostani eletemmel is meg vagyok elegedve :))

2009. jún. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
:)))
2009. jún. 2. 12:16
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmit sem szeretnék megváltoztatni a jelenlegi életemben. Nem azt mondom, hogy tökéletes minden, de nagyon boldog vagyok a férjemmel és a gyerekeinkkel.

Ha máshova születnék, akkor Őket sajnos nem ismerném.

2009. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
77%
Németországban, német lennék és erre nagyon büszke lennék és boldog! Vagy úgyanúgy színésznő lennék, mint most vagy egy átlag ember és német!!!
2009. jún. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A Star Trekbe születnék és hadmérnök lennék. De ha a mostani valóságba kéne, akkor Németország és informatikus vagy szintén hadmérnök. Amúgy ha nagyon akarom, utóbbi még sikerülhet is. Németo.-ba bármikor elköltözhetek, egyetemre pedig járhatok bármelyik szakra, szóval még semmi sincs veszve.
2009. jún. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Izlandon élnék, egy kör alapterületű házban laknánk a barátnőmmel, rengeteg mopsszal és bull-terrierrel.
2009. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!