Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy ha valami...

Miért van az, hogy ha valami jó vagy rossz ér, akkor azt én rögtön megosztanám a barátaimmal, ismerősökkel, de igaziból nem érzem azt, hogy nekik erre igényük lenne sem meghallgatni sem arra, hogy ők elmondják?

Figyelt kérdés
Nem a megfelelő barátot választottam-e barátnak a kérdésem, hanem inkább magammal kapcsolatos, hogy vajon miért lehet ez, hogy ennyire megosztanám magam és a történteket? Már sokszor lepattantam. Szeretnék megváltozni, de hogyan? Nehéz, mert az okot nem tudom, de nekem olyan természetes, hogy elmondom, hogy mikor mi történik velem és kérdezek és érdekel, hogy a másikkal mi történik. Szenvedek.
2009. febr. 10. 10:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes szerintem.AZ jó ha kimondod ha jó azért hogy megoszd vele/velük az örömödet és ha rossz akkor pedig legalább egy-két őszinte bátorító szó.De viszont hiába nem ez a kérdés én mégis ugy vélem hogy rossz barátot választottál,legalább is nem igaz barát.VAgy csak te dramatizálod túl.(nem sértés)
2009. febr. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
30 éve folyamatosan ez történik sok emberrel kapcsolatban, ezért gondoltam azt, hogy talán bennem van a hiba, mert ha ennyi embert érint, akkor lehet, hogy én csinálok vmit rosszul. :O((
2009. febr. 10. 10:18
 3/6 yuda ***** válasza:
100%

Véleményem szerint még nem találtad meg a megfelelő barátot,aki hasonlóan gondolkodik,viselkedik,mint te magad.


Látnod kell,hogy minden ember más,mint a többi,de a hasonlóak vonzzák egymást-nálad is eljön azaz illető,vagy lehet már ott is van-a lényeg,hogy nem te vagy a bolond,hanem csak nem megfelelő társakat találtál eddig.Remélem most fellélegzel egy kicsit. :)

2009. febr. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is természetes hogy elmondom a barátaimnak de csak azoknak akikről tudom hogy szívesen meghallgatják...És akkor Ők is elmondják és ennyi. Nem veled van a baj hanem a barátaiddal...:S:/
2009. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ismerős érzés...én is ugyanezt szoktam érezni! Kétlem, hogy azért lenne mert rossz barátokat választottál, ezt csak te érzed úgy. Nem tudom, hogy pontosan azt érzed-e amit én, hogy a barátaidon kivül nincs másssal megosztanod , hogy mi történik veled, és amikor megosztod, azt látod rajtuk, hogy unják, és nem nagyon érdekli őket a dolog, így van? ha igen, szerintem ezt mond meg nekik! Én is megmondtam a barátaimnak és kiderült, hogy félreértés volt az egész, mert mikor én azt láttam, hogy unják abba hagytam félrevonultam, hogy "ne legyek nekik útban" de ők ezt úgy vélték, hogy én nem akarok velük lenni, és jobb ha egyedül hagynak, pedig én pont az ellenkezőjét kívántam. MIndenesetre szerintem beszélj velük, hisz ők sem gondolat olvasók, és leeht, hogy tudnak segíteni!
2010. aug. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

volt egy barátnőm, akinek leírtam e-mailben és sms-ben is, mert nem volt ideje hetekig-hónapoki találkozni velem,pedig 5percrelakunk egymástól, mindennap előttem megy el és a füle botját se mozdította, pedig 15 évig hallgattam az állandó nyavalygását és jajveszékelését, amikor meg nekem lett problémám, le se...szóval, ez történt...:(


nem volt ideje= telefonálgatni ráért, hogy tanácsot kérjen és panaszkodjon

2010. aug. 16. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!