Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs olyan érzésetek, mintha...

Nincs olyan érzésetek, mintha egy rossz kamasz irányítana a haverjaival és bármi is történik ő majd a háttérből önelégült és vigyorgó fejjel figyeli (mert nagyon ügyes), hogy hogyan fog minden megőrülni, mindenki egymásnak ugrani és minden elveszni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 24. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt ilyen érzésem, általában én szoktam így manipulálni az embereket :P. Egy jó tanács: csak azzal tudnak játszadozni aki hagyja magát. :)
2012. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk van egy gyerek, aki mindenkit (akit tud) megpróbál kihasználni, aztán amikor már "nem kell" belekeveri poénból egy nagy balhéba, és ő még dicsekszik is vele.Volt 2 gyerek akit miatta csaptak ki. Nekem van egy jó ötletem ez ellen, megvertük a gyereket (nem kicsit), bejött az apja hogy akkor megver minket (elég kicsi dugó apja volt) azt is megvertük, azóta ne félj nem csinál ilyet a gyerek.
2012. jan. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon értelmes egy társaság lehettek. -.-" Nem csoda, hogy ilyen könnyen átvernek titeket. Erőszakkal csak az old meg gondot akinek nincs annyi esze, hogy azzal tegye.
2012. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!