Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Tudom hogy vannak értékeim,...

Tudom hogy vannak értékeim, tisztába is vagyok velük, de úgyérzem az oszttársaim le sem szarják, nekik csak az fontos hogy jó poénjaim legyen, mit csináljak?

Figyelt kérdés

gitározok, parkourozom


ha előjönnek ezek a dolgok, pl ha kezembe adnak egy gitár akkor ált jön az hogy "húha" milyen menő vagyok, de amint kikerül pár nap múlva ugyanúgy szarnak a fejemre, és elkezdenek továbbra is hülyülni egymással, ha letolnám nekik a világ legdurvább gitárszolóját akkor is szarnának a fejemre szerintem pár hónap után, nyilván akkor nem zavarna mert lenne egy csomó ember aki tisztelne, vmi ilyesmi ambícióim is vezérelnek a-célból hogy jobb gitáros legyek.


vagy tesiórán is mikor rámjön a szaltózhatnék, először az volt hogy "húúú ecsém rohatt jó, én is meg akarom tanulni" aztán persze ez is 2 napig tartott, ugyanúgy le sem szarnak


tudom miért van, mert nem vagyok elég laza, nem vagyok elég rugalmas hozzájuk és nem tartozom bele egy kisebb csoportba sem az osztályba, csajozni sincs semmi kedvem.

tudom hogy csak annyi kéne hogy hülyüljek velük és jobbnál jobb poénokat mondjak nekik, de totál más humorérzékkel vagyok megáldva..ja a másik sokszor van hogy rámjön az idétlen vihogás, olyankor magamat sem értem miért csinálom


és ez a rossz hogy tudom min kéne változtatni ahhoz hogy jól érezzem magam velük "zülleni" kéne egy keveset, de nem megy... ha részeg vagyok nincsen gond, akkor szinte egy szinten vagyunk


18f


2012. febr. 6. 17:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem jöttél rá, hogy azért sz.arnak a fejedre mert nem akarnak egy tehetséges emberrel barátkozni, aki igazán jó valamiben? IRIGYEK rád, ennyi az egész..
2012. febr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát én nem tom milyen osztályba jársz, nálunk mikor 18 évesek voltunk 5 másodpercre se nyűgözött le minket se egy gitárszóló se egy parkour-mutatvány, pedig nem vagyok még egy muzeális darab.

Szerintem nem ilyenekkel kéne felhívnod magadra a figyelmet, mert emiatt csak szánalmas lúzernek fognak tartani. Úgyse lesz belőled sohase gitáros, most megmondom neked. Nőjj fel!

Viselkedj inkább természetesen, ahelyett, hogy ilyen abszolút teljesen felesleges hülyeségeket sajátítasz el. Ja, és megnyugtatlak, hogy az előző válaszolónak nincs igaza, rád nem irígyek a többiek, legalábbis az alapján, amit leírtál.

2 embert irígyelnek mások: a szépet és a gazdagot! Persze lehet, hogy az vagy, és akkor tényleg irigyelnek, de attól, hogy nyomsz egy gitárszólót nem lesznek irigyeid...

2012. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

na látod 2. én is így gondolom. és erre tökre rájöttem hogy nem kell senkinek sem megfelelni, az a hülyeség hogy magamból indulok ki és engem mindig is lenyűgözött a parkour, vagy egy nagyon szép gitár szóló..de a nagytöbbség totál más mint én és ezt kezdem elfogadni


tényleg nem akarok megfelelni nekik, de mégis sokszor úgyérzem hogy én tudok valamit a bulizáson, meg a b.zmególós vicceken kívül amit ők nem


nem azt akarom hogy irigyek legyenek, hanem hogy ne nézzenek levegőnek azért hogy nem tolok nekik nap mint nap jobbnál jobb vicceket, de sajnos nem működik, tudom

és arra is rájöttem hogy a kérdést is azért írtam ki hogy levezessem magamban a feszültséget


egy biztos te egy pesszimista ember vagy 2.

2012. febr. 12. 19:45
 4/5 anonim ***** válasza:

Én nem pesszimistának nevezném magam, inkább csak megviselt az élet...

Viszont hidd el, ha azon görcsölsz állandóan, hogy mások milyennek tartanak (és változtatni akarsz, hogy megszeressenek), akkor előbb-utóbb (akár saját akaratodon kívül) meg fogod játszani magad mindig... és az ilyen embereket mindenki utálja...

Ha nem játszod meg magad, akkor nem fognak se lenézni se kiröhögni se a hátad mögött, sem a szemedbe... persze szeretni továbbra is csak attól fognak ha gazdag/jóképű vagy... szóval nem azt mondom, h ha magadat adod minden megváltozik (és hirtelen mindenki a te barátságodat fogja keresni), de szerintem jobban fogod érezni magad... :)


(2. voltam)

2012. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyi, a jó poén nem a "b**meg". Szerintem is nyugodtan add magad és ha ők nem értik a humorod, akkor keress olyan társaságot (más osztályból esetleg), ahol elég értelmesek hozzá. Nyugi, lassan vége a giminek, a való életben nem a bunkóságtól leszel jó fej. A hozzád hasonlókból lesznek később okos, sikeres, boldog emberek.
2012. febr. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!