Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért akar mindenki okostelefo...

Miért akar mindenki okostelefont úgy, hogy helyesen írni sem tudnak? Előbb az alapdolgokkal kellene tisztába lenni!

Figyelt kérdés

2012. jan. 28. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mert az a divat. Meg lassan már mást nem is kapsz (sajnos).
2012. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is 2-es voltam nyelvtanból és mégis okostelefonom van.
2012. jan. 28. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ezek sajnos nem függnek össze. Ha csak az vehetne okostelefont, aki helyesen tud írni, akkor összeomlana a mobil piac. :DD
2012. jan. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Mert az a MENŐ!

Ma életemben először a kezembe vettem egy Iphone 3G-t és hasra estem előtte!Az egy "ETALON".

Megérintettem a beállítások menü ikonját és 4-5 másodpercig egy világos képernyőt láttam!

Elővettem az én sz@r telefonom (SAMSUNG 5230) és újból megérintettem az ikont, de most az enyémen is!

Háromszor léptem majdhogynem be az enyémmel, mire az egyszer,de a gazda kitépte a kezemből.

Majd sokan lehúznak itt, de szerintem egy nagy humbug az egész, méregdrágán.

Jönni fognak, hogy a készülék majd 3 éves, de nem gond, mert az enyém is!

Jönni fognak minden olyan dologgal, ami kiemelkedő benn, de nem értem.

Ennyi pénzért azért azt várnám, hogy már a gondolataim is tudni fogja.Pedig csak ott bukdácsol, ahol egy 15 éves Alcatel One Touch Easy is simán gyorsabb!!!

Régen ezért már kidobtuk a készüléket, ha a menüben szuttyogott 4 másodpercig!

2012. jan. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A 3G már másfél éve se volt etalon. Ma már egy normálisabb huszonezres telefon se szuttyog.
2012. jan. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Mindenki úgy viselkedett, mintha az lenne az etalon!

Én meg elhittem!

:)

2012. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nekem is volt 3G-m. Tényleg nem nagy szám! De nem is az Iphone kivesézése volt a kérdésem! Úgy érzem, hogy tolják a médián keresztül az emberek arcába ezt a sok okostelót és mindenki rákap, ha kell, ha nem.
2012. jan. 29. 00:23
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez így igaz. De lényegtelen, a piacnak ez kell, ezt nyomják. Ha nem kell, generálják a keresletet - már én sem tudom eldönteni, hogy most inkább az embereknek kell a telefon vagy inkább a telefonokat akarják eladni. De a lényeg az, hogy a fizetőképes kereslet egyénei nagy részben analfabéták, sokszor a szó szoros értelmében. Síkhülye tiniknél és még sötétebb kisebbségieknél látom a legtöbb ájfónt és SGS2-t, pedig csak BKV-zok, semmi nem köt hozzájuk.
2012. jan. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Előbb az alapdolgokkal kellene tisztába lenni!"


A szó amit keresel a "tisztában".

2012. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
1 okos telefon mindenre jó tulajdon képen 1 mini számítógép és minél drágább annál gyorsabb és többet tud
2012. jan. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!