Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » FONTOS! Nagyon kínos helyzetbe...

FONTOS! Nagyon kínos helyzetben vagyok, tudnátok még ma segíteni? Többi lent.

Figyelt kérdés

Szóval, ma egyik volt osztálytársammal beszélgettem facebookon. Kb. Fél óra után rátértünk a szerelmi témára, elmondtam neki ki az aki tetszETT(már nem), rákeresett, bejelölte,és a lány ráírt.(Itt hozzátenném, hogy valószínűleg egyik haveromtól megtudta kb. 1 hónapja, hogy tetszett nekem.) Így volt: Lány:ismerlek? Volt oszt.társ(F):te nem én igen L:mert? F: ismered az XY-t(engem? mesélt rólad L:mi?? mit?:O miután ezt megtudtam, ráírtam a L-ra, és mondtam neki: L, csakhogy tisztázzuk, F csak úgy bejelölt téged (Kit ismerhetek?-nél közös ismerősként),és mondta nekem, hogy osztálytársam? mondtam igen, aztán mondta, hogy elkezdett veled beszélni.

Az utóbbi időben L-lel megromlott a kapcsolatunk, gondolom a szerelmi ügy miatt megijedt. Eközben a "haverom" (nem vagyok benne biztos, hogy az-e), rástartolt L-re. L ezt a beszélgetést F és L között elküldte H-nak("haverom"). Ahelyett, hogy velem beszélte volna meg, bemásolta H-nak. Most nem tudom, holnap a suliban mit mondjak nekik. Kérlek segítsetek minél hamarabb!


2012. febr. 6. 19:55
 1/8 anonim válasza:
80%
Egy az, hogy eleg erthetetlen amit irtal(szamomra), masreszt komolyan ez a legnagyobb problemad?inkabb lapatoljal havat
2012. febr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A helyzet az, hogy a lánynak H tetszik.

Ennyi.

2012. febr. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neveket írj inkább, akár kitaláltakat, és írd le újra vhogy érthetőbben ,)
2012. febr. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
egyszerűen légy közönyös vagy ön magad. ha felhozzák a témát akkor mond meg a véleményed, ha meg nem bírod már magadban tartani, és akire rástartolt a haverod, az naon bejön neked, akk verd szét a képét a haverodnak :D najó ezt nem tanácsolom. mindenféleképpen megkell vele beszélned azt, ami bánt.
2012. febr. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szóval, ma egyik volt osztálytársammal beszélgettem facebookon. Kb. Fél óra után rátértünk a szerelmi témára, elmondtam neki ki az aki tetszETT(már NEM), rákeresett, bejelölte,és a lány ráírt.(Itt hozzátenném, hogy valószínűleg Bélától(ő a volt H :D) megtudta kb. 1 hónapja, hogy tetszett nekem.) Így volt: (L)Mari:ismerlek? Józsi(F):te nem én igen Mari:mert? Józsi: ismered az XY-t(engem)? mesélt rólad Mari:mi?? mit?:O miután ezt megtudtam, ráírtam a Mari-ra, és mondtam neki: Mari, csakhogy tisztázzuk, Józsi csak úgy bejelölt téged (Kit ismerhetek?-nél közös ismerősként),és mondta nekem, hogy osztálytársam? mondtam igen, aztán mondta, hogy elkezdett veled beszélni.

Az utóbbi időben Mari-val megromlott a kapcsolatunk, gondolom a szerelmi ügy miatt megijedt. Eközben a "haverom"(Béla) (nem vagyok benne biztos, hogy az-e), rástartolt Mari-ra. Mari ezt a beszélgetést Józsi és Mari között elküldte Bélának("haverom"). Ahelyett, hogy velem beszélte volna meg, bemásolta Bélának. Most nem tudom, holnap a suliban mit mondjak nekik. <- Ez a kicserélt verzió azoknak,aki nem értette.

2012. febr. 6. 21:08
 6/8 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszolónak: neked komolyan ennyire nincs dolgod, hogy ilyen buta választ írsz?inkább lapátoljál havat! -_-


a 2. válaszolónak: ebben biztos voltam


Mandy139-nek: eddig közönyös voltam, próbáltam velük nem beszélni erről, kérdezik, hogy mi bajom, eddig azt hazudtam, hogy csak fáradt vagyok (ami végülis igaz, mert mostanában sokat sportolok és rosszul alszok), de ezek szerint el kéne mondanom nekik? egyesével vagy külön-külön? bár elég ha csak az egyiknek mondom el, egy perc múlva úgyis tudja a másik, amilyen pletykásak...

A lány már NEM tetszik, ezt írtam is. Verekedni nem szeretnék, csak éretten lerendezni ezt az ügyet, hogy ne vesszünk össze, csak ne beszéljünk/haverkodjunk, ugyanis van még 2 másik haverom, akiket bírok, velük együtt így öten szoktunk lógni. És nem szeretném, ha miattam vagy nekik szakadna meg a barátságuk ezzel a kettővel, vagy én maradnék teljesen egyedül, hadd maradjunk meg így öten.

2012. febr. 6. 21:19
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
óóóó máááj gááád... rosszabb mint a barátok közt... :D na szal sztem hát izé... külön beszélj velük, akár megtudja a másik a másiktól akár nem. mert így tisztességes. oké: a barátság és a haverkodás alapja az kéne h legyen, hogy egy csajon nem veszünk össze... meg h nem szedjük el akár az EXbnőjét sem... vagy jó ha nem is jártatok akkor is, ha bejött neked... szal én az ilyet nem nevezném naon se barátnak se havernak. de mindegy... végül is ő is csak fiúból van... és egy csaj az állatot hozza ki a srácokból :D na mindegy.. a lényeg, hbeszélj velük KÜLÖN! és ha hamar tudják meg, akkor minél hamarább mond el nekik... először az egyiknek és fénysebességgel rohand le a másikat.
2012. febr. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zeronibble ***** válasza:
Mi a gond azzal, hogy "sógorok" lesztek? Vagy mivel van gond egyáltalán?
2012. febr. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!