Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamaként kerültél már...

Kismamaként kerültél már cikis, kinos, vicces helyzetben?

Figyelt kérdés
Mesélj! Várok extrém történeteket :)
2011. máj. 21. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Szia, velem az volt, hogy már az utolsó hetekben voltam szülés előtt, tavasz volt, jó idő, gondoltam, kicsípem magam, rövid szoknyás kismama ruhát vettem fel egy szép harisnyával úgy mentem a nőgyógyászhoz. Vizsgálat után felöltöztem, mentem ki és a folyosón rohant utánam az asszisztens nő, hogy hátul betűrtem a szoknyámat a harisnyába :) basszus, egy rakás ember nézte végig a folyosón az óriás lila bugyimat, nagyon nagy égés volt.
2011. máj. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:)
2011. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Első terhességem végén eléggé pukizós voltam. Barátnőmmel voltunk vásárolni, és egy nő pont lehajolt az alsó polchoz, amikor én elengedtem egy nagy hangos pukit, tök úgy jött le, mintha a nő pukizott volna a hajolás következtében, de a barátnőm tudta, hogy én vagyok, és úgy röhögött mint a fene, én meg sunnyogtam odébb, hogy ne is lássam a szegény nő arcát.
2011. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Mi nagyon sokáig próbálkoztunk a babával. 2 év. Mentem a nőgyógyászhoz nagyon sokszor, már úgy jártam mintha haza mennék. Ellenőrizte a ciklust, pét-stb.... Mondta menjek be vetkőzzek le, és megnézzük mi a helyzet. Erre nem is tudom mit csináltam az öltözőbe, mert közben mindig kvaterkázunk a dokival, de kimentem felültem a vizsgáló ágyra, és rájöttem a bugyit nem vettem le... Mondtam, sorry, elfelejtettem levenni a bugyit... röhögtem de tök zavarban voltam....
2011. máj. 22. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
79%

Nem velem történt meg, csak ismerőstől hallottam.

Azóta is röhögök rajta :D


Nőci rohan a nőgyógyászhoz, nincs ideje már zuhanyozni.

Talál egy kendőt a kád szélén így azzal megtörölközik.

Orvos: Látom nagy buli volt

Anyuka: ????


Otthon észrevette, hogy a lánya a fellépés után azzal a kendővel törölte le magáról a csillámport.

Csillogott-villogott ott lent :D

2011. máj. 22. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Amikor már gigantikus nagy pocakom volt sétáltam hazafelé és nagyon rámjött a pisilés, mivel leguggolni nem tudtam már csak ilyen félig ülő helyzetben behelyezkedtem a fasorba. Pisilek mint az őrült amikor jön szembe velem egy hátizsákos 20 év körüli srác..és közben rámköszön..nagyon gáz volt.
2011. máj. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Jah és még a csalán is megcsípte a fenekemet
2011. máj. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2012. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!