Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen Indokkal lehetek...

Milyen Indokkal lehetek magántanuló? Lécci irjatok sürgös 18/F

Figyelt kérdés
sürgös,magántanuló,indok,

2012. febr. 6. 21:21
 1/6 A kérdező kommentje:
Egyedül is beadhatom a kérelmet mivel már elmúltam 18????és én olyan indokkal kérném hogy nagyon sokszor beteg vagyok és sokat hiányzok???(amúgy 11-es vagyok szóval nem most érettségizem...)És ha megkapom a magántanulói engedélyt akkor családi pótlékot még kapni fogok????a másik indokom pedig az hogy elég nagy beszédhibás zavaraim vannak néha és csak Budapesten foglalkoznak ilyen betegekkel....
2012. febr. 6. 21:31
 2/6 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy mivel már elmúltam 18 éves akkor az igazgató már nem küldi el a kérelmemet jegyzőhöz meg stb vagy elküldi???
2012. febr. 6. 21:33
 3/6 anonim válasza:
Írj privát üzenetet, ha még mindig érdekel és szívesen segítek ott !
2012. febr. 15. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!!!egy kérdésem lenne ha magántanuló vagyok akkor év végén a bizonyítványba bele lesz írva hogy magántanulóként végeztem el az évet vagy ugyan olyan bizonyítványt kapok mint eddig????
2012. febr. 27. 17:06
 5/6 anonim válasza:

elozo vagyok.

hat nekem most a feleves bizonyitvany ugyan ugy nezett ki mint a tobbieke, csak a jegyzetbe bele van irvs h " erdemjegyét osztályozó vizsgan szerezte "

2012. febr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI!!amúgy nehéz kérdések voltak vagy miket kérdeznek mert gondolom nem az egész/féléves anyagot kérdezik vagy igen???mert én eddig úgy tudtam hogy olyasmi mint a javító/pótvizsga...:)
2012. febr. 29. 15:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!