Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Rájöttem mi kéne nekem egy jó...

Rájöttem mi kéne nekem egy jó nagy közösség váltás, elszakadni a családtól, sulitól, de ez lehetetlen, tehát eddig szenvednem kell?

Figyelt kérdés

vagy nyáron húzzak ki külföldre egy hónapra vagy mi legyen?


nagyon necces a személyiségem, mindenen felhúzom magam, ha pl nagyapám kiabálva felszólít hogy "mivan fiam nemetted meg az ebédet" -holott megettem , ekkor rámjön vmi hatalmas düh és legszívesebben ordibálnék egyet, annyit tudok tenni hogy elfojtom magamban, és válaszolok normális hangnemben ,de attól még ugyanúgy bennem van


és ugyanez a suliba, ha vki rosszat mond, nem elröhögöm és egyből továbblépek, hanem sokszor emésztem magam, vagy jó esetben gitározok pár órát és akkor elfelejtem mi rossz történt velem..lassan a barátaimmal is szenvedek, mikor ők nevetgélnek én szomorú vagyok és legszívesebben egyedül lennék, de ált ez van, kívánom nagyon sokszor az egyedüllétet


viszont arra is van igényem hogy összeszedjek vmi normális csajt, de ilyen személyiséggel ez jelen pillanatban lehetetlen


szóval mit javasoltok?

18f


2012. febr. 6. 22:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Gitáros srácnak:

Egy jó szakembert keress fel, mi itt nem tudunk rajtad segíteni, akárhány kérdést is teszel fel.

Amíg te nem változol meg, mindegy hova mégy.

2012. febr. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

de mégis mit tud velem tenni?

elmondom neki mi bánt ,meghallgat, azt mondja jólvan, megértem ,de ez így nem jó, min kéne változnom, én is tudom min kéne, már nyár óta keményen azon vagyok, néha jó néha rosszabb ,de sosem az igazi:\

2012. febr. 6. 22:14
 3/4 anonim válasza:
Valahol ki kell engedned a dühödet, mert ha elfolytod a haragodat, akkor nem csak lelki, hanem testi problémák is lehetnek, pl.: szívroham. Javaslom neked, hogy legyél egy kicsit más emberek társaságábam, vagy egyedül. Én két napot hiányoztam, és ez sokat segített. A lényeg, hogy nagyrészt légy önmagad, ha igazi barátok, akkor megértik, bár azért ne üvöltsd le őket, ha pl. véletlen rálépnek a lábadra:) Sportolj(valami küzdősportot szerintem), az jó feszültséglevezető. Remélem segítettem!
2012. febr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A feszültségedet ki kell vezetned! És találnod kell valamit, amivel jól le tudod vezetni, mert ha rögzül, komolyabb bajod is lehet.

A gitározás már jó, mert ahogy olvasom megnyugtat. Ahogy előttem írta valaki, válasz egy sportot, ott kiadhatod minden dühöd.

Bár a feszültség nem fog elmúlni, viszont legalább nem marad benned. A változás véleményem szerint benned kell megtörténjen. Az, hogy máshogy állsz hozzá, az már valami. Ezért lenne jó a szakember, mert neki elmondhatod ezt mind, és azzal is segítesz magadon, ha már kibeszéled és ő

fog neked kiutat ajánlani, technikákat, módszereket tanít/javasol neked, amivel elkerülheted ezeket a helyzeteket, vagy könnyedén kezelheted őket! :)

2012. febr. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!