Mi van velem? 14L

Figyelt kérdés

Minden megvan amire vágytam... népszerű vagyok alányok körében, de nem úgy hogy fényezik a csini cuccaimat hanem értékes kapcsolataim vannak, a fiúk egyfolytába néznek mondják milyen jól táncolok, milyen csinos vagyok, stb. szeretnek velem lenni, poénkodni, beszélgetni.

Én mindent teljességgel kiélvezek, mindig minden pillanatot, imádom az embereket, stb. értékes az életem mondhatom biztosan, de most, hogy hívnak ide-oda, osztálybuli, stb. valahogy fura érzésem van... Nem, én nem az a fajta lány vagyok aki elbízza magát és akkor mostantól húdehajde rossz leszek, jól tanulok, minden művészetet imádok, és sokat gyakorlok is, stb. Sose vagyok és sose leszek olyan hogy "fúúú adj egy kortyot a vodkából" vag yhogy cigizek a többiek kedvéért.. SZóval én ilyen nagyon egyedi és egyéniség vagyok. De ez valahogy kezd feltűnni az embereknek, folyton bámulnak, és valahogy fura érzésem támad.. csak megszokás kérdése?

Meg tudom hogy nem nagyon számít a facebook, de tök régi képeimet szokták lájkolgatni emberek, és ez azért okoz fura érzést, mert hogy most így felkerestek, hogy akkor megnézem a képeit, fú dejó.. valahogy én nem akarom ezt..de ha meg senkinek sem tetszik aképem akkor meg azon izgulok hogy naa mivanmár ez tök jókép...


2012. febr. 10. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megnyugtatlak, tök átlagos 14 éves vagy.
2012. febr. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mármint ezzel a fura érzéssel kapcsolatban?
2012. febr. 10. 23:20
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs veled semmi gond, csak még nincs túl jó önismereted. (Valakinek egész életében nincs. :) )


De milyen "furcsa érzésed" van? Fejtsd ki bővebben kérlek.

2012. febr. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem különleges, tényleg átlagos vagy :)
2012. febr. 11. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Megbocsáss, de ez minden csak nem egyedi. AZ, h régi képeket lájkolnak, nem fura és nem feltétlenül jelenti, h a képeidet nézegetik. És tudod, a legtöbb lány, eleinte azt mondja, h ő sosem fog cigizni és sosem lesz piás, de ne hidd már azt, h ez mindig így lesz. Persze, mindkettőre ugyanannyi lehetőség van.
2012. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

Én is ilyen vagyok, csak már 18 múltam... :P

18/L

2012. febr. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden rendben van Veled. Ne izgasson fölöslegesen ez a dolog. 14 éves vagy, kezdesz fölnőni, ennyi az egész. Kezdesz máshogy reagálni a dolgokra, majd megszokod, és még úgyis rengeteget fogsz változni.

A tanulmányaidra figyelj oda továbbra is, a bulikban pedig ne Te legyél a balhés csaj, és minden simán megy majd.

Nyugi.

2012. febr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok.

Amúgy meg mindenki egyedi, mert nem klónok vagyunk bolytudattal:-)

Viszont az egyénieskedés szélsőséges formái károsak magadra és a kapcsolataidra, ezért kerüld a "mindenkitől különbözni akarok" hozzáállást :-)

2012. febr. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért mert hamarosan rájössz,hogy ha nem lennél sokak szerint csinos s szép akkor egy senki lennél a suliban
2012. febr. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!