Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért viselkednek velem...

Miért viselkednek velem furcsán az emberek?

Figyelt kérdés
Iskolában meg az internetes haverok is mintha direkt kerülnének, de főleg az iskolában. Mindenkivel előbb összehaverkodnak mint velem, de nem is ez a lényeg, hanem akivel beszélgetek, az úgy beszélget velem hogy én beszélek, kérdezek, ő meg válaszolgat, röviden vagy hosszan, az változó. Mindenki így csinálja velem, de rólam nem kérdeznek semmit, nem kíváncsiak semmire, nem is beszélnek maguktól nekem semmit. Mi lehet ennek az oka? Miért ilyen furcsák velem?
2012. febr. 10. 23:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet eldönteni, ahhoz jobban kellene megismerjelek.
2012. febr. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szar. De inkább te képzeled be magadnak a dolgokat. Túlságosan görcsös vagy. Próbáld meg leszarni az embereket. Tudom, rosszul hangzik, de a lelki békéhez szükséges ez is.
2012. febr. 23. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Annyira menőnek hiszik magukat,hogy nem vagy érdekes számukra. Szerinte is sz@rj a fejükre, ez a legjobb taktika, lehet,hogy pont így kelted fel az érdeklődésüket ha meg nem akkor legalább nem görcsölsz már emiatt.Ez velem is megtörtént és hidd el nekem is akkor lett jobb amikor már nem próbálkoztam ennyire.
2012. febr. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!