Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan dolgozzam fel hogy...

Hogyan dolgozzam fel hogy életem szerelme szerelmes (csak nem belém)?!

Figyelt kérdés

Már 3 éve szakítottunk közös megegyezés volt,most ő szerelmes és nagyon fáj:(Elmúlik valaha is?vagy életem végéig kísérni fog?Azt érzem h nem tettem meg mindent hogy együtt maradjunk.Mióta tudom h van valakije vele álmodom minden éjjel:(

30N


2012. febr. 12. 09:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nyitottnak kellene lenned már egy újra.Addig nem fogod elfelejteni a régit,míg nem lesz új.Persze mondani könnyű:)
2012. febr. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
szia! Nézd elhiszem, hogy fáj, de három év az sok idő. ezért javasolják, hogy szakítás után ne talizz, ne keresd, ne lásd, ne vedd fel ismerőskeresőn, ne nézd az adatlapját, stb stb. mert csak neked lesz rossz. Inkább törölni kell a felhasználói neved is az ilyen helyeken, mert ugye csak őt törölni bunkóság lenne, de pl én is így tettem mikor láttam, hogy párkapcsolatba lett. Ki kíváncsi az exére? Én nem az tuti. Legyenek boldogak, de ne én előttem én így vagyok vele. Próbáld meg elfelejteni.
2012. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem már van Új,szeretem is őt de az ex valahogy más érzés:(
2012. febr. 12. 09:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Na akkor az más. Akkor ez csak a te lelki világodon múlik. Lehet eddig nem engedted el lélekben, most így kiszaggatódik a szíved mélyéből. Ne is nézd sose ezek után, hogy mi van vele én azt javaslom és akkor túlteszed magad.
2012. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a mostani párod bejelentené, hogy szerelmes valaki másba, akkor hirtelen őbelé lennél szerelmes. Nem kellene végiggondolni, hogy túl jó dolgod van?
2012. febr. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
60%
Dugj minél több férfival minél többször, és el fogod őt felejteni.
2012. febr. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez van velem is! Lassan 3 éve, hogy elhagyott, de 2 éve van új kapcsolatom (tiszta szívemből szeretem), de mégis sokat gondolok az előző szerelmemre. Sokszor álmodok vele én is, vagy hallgatom a közös számainkat, és a régi időkre gondolok... nem értem miért van ez, mert a jelenlegi páromat tényleg igazán szeretem, de néha úgy érzem becsapom őt :(

nemtudom h elmúlik-e nálad ez a dolog, talán nem szabadna egyáltalán beszélgetned vele, vagy ha magamat nézem, akkor nem nézegetni facebookon h mi van vele :(

2012. febr. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én is facebook-on láttam a közös fotójukat:(
2012. febr. 12. 12:17
 9/13 anonim válasza:
8 éve szakítottunk ebből 5 év se veled se nélküled volt.3 éve nekem lett egy új kapcsolatom,sosem voltam boldog pedig nagyon jó embert találtam.11 hónap után azt mondtam nem lehet senkit félre vezetni inkább keresse máshol a boldogságot mert én nem tudom megadni pedig szerettem volna.A régi exet(gyerekem apja)végig szerettem.Tavaly tavasz óta van egy kapcsolata,azt hittem megszakad a szívem:(A mai napig rossz ha rá gondolok,de szerintem az igazit sosem felejti el az ember,pedig mi is közös megegyezéssel szakítottunk!
2012. febr. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

eleg gaz dolog ha uj parod van es az faj hogy az exed szerelmes..en elgondolkodnek hogy van e ertelme igy az uj parommal lenni.

volt mar nekem is fajdalmas szakitasom utana fajt is hogy nem vagyunk egyutt de amiota uj kapcsolatom van azota egyaltalan nem erdekel mi van az exel/exekkel.

ha igazan boldog lennel a paroddal akkor teged sem erdekelne.

2012. febr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!