Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mennyi idősen találtad meg a...

Mennyi idősen találtad meg a boldogságodat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 13. 08:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Most boldog vagyok.

A párommal 4,5 éve találkoztam, akkor viszont elég sok gondunk volt amit meg kellett oldanunk (depresszió, öngyilkossági gondolatok, majdnem tettek is...)

Ezen túl jutni kb 1,5 év volt, egy olyan 3 éve stabilan boldog kapcsolatunk van, tehát olyan 18-19 évesen megtaláltam.

De nem csak ez a boldogságom kulcsa, a szak amire járok és ahol idén diplomázom... ezt is 18 évesen találtam.

2012. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Még mindig keresem.


29/F

2012. febr. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Most boldog vagyok, 23 évesen. Szerelmes végre, bár még nem jöttem össze Vele, de tuti össze fogunk :)

Amúgy minden okés körülöttem, úgy hogy igen, megtaláltam :)

2012. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én egyfelől 13 évesen, mikor elkezdtem néptáncolni egy egyesületben, ahol megismertem a legjobb barátomat, akivel 16 éves korom óta együtt vagyok. Ő akkor volt 20. A szerelmem a boldogságom 2. kulcsa. Az utolsó pedig ismét a tánc. 1,5 éve a Táncművészeti Főiskolán tanulok profi (nép)táncosnak. Képzeld! A párom is épp abban az iskolában ugyanazon a szakon végzős. Nagyon hamar megtaláltam a boldogságom, remélem életem végéig tartani fog. :) egy 23 éves fiú 19 éves boldog menyasszonya
2012. febr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
78%

16 évesen megtaláltam életem szerelmét.

19 évesen felvettek az áhított egyetemre, aminek az elvégzése is hozzá fog tartozni a boldogsághoz.

21-ha minden igaz egy hónap múlva kezdek álmaim munkahelyén, amiért nagyon sokat tepertem és küzdöttem. Ha sikerül akkor idén lánykérés.:D

Attól függ kit mi tesz boldoggá, összességében mindig van miért boldognak lenni.

2012. febr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%

A boldogsághoz vezető utam 22 évesen találtam meg a Párom Élettársam és fő támaszom személyében. Vele tudok majd eljutni az igazi boldogság forrásához, amikor sikerül majd családot alapítanunk.

A másik, ami még boldoggá tehet, ha sikerül egy határozatlan idejű státuszos munkát találnom a szakmámba, mert ez az amit igazán szeretek csinálni (óvónő vagyok).

A beteljesülésre várnom kell, de jó úton megyek.

23N

2012. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
22 évesen
2012. febr. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
17 évesen és 5 éve tart. A boldogságunk gyümölcsét várjuk már
2012. febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 18 éves koromig nagyon boldogtalan életem volt a szülökkel.

Ahogy elköltöztem, boldog lettem.

19 évesen házasodtam, elmentem dolgozni (fodrász/műkörmös vagyok), ami szintén boldoggá tesz.

Most vagyok 34 éves, és azóta boldog vagyok, hogy kitettem a lábam a "szülői" házból.

2012. febr. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

17 vége 18 eleje.

Utána 21 éves koromra szépen el is múlt.

2012. febr. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!